Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legfőképp fiúk véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legfőképp fiúk véleményére vagyok kiváncsi, de ugyanúgy lányokéra is. A fiúk miért csak a nagymellű p*icsás csajokra buknak?

Figyelt kérdés
Én nem tartom magam szépnek, de mindig azt mondják, hogy nem ronda, hanem hülye vagy... De vannak olyan lányok Isten ments, hogy kritizáljam őket nem is rossz indulatból mondom.. De tényleg elég igénytelenek(zsíros haj, koszos köröm stb.) És amúgyse valami szépségek és Nekik mégis van pasijük én meg tudom magamról, hogy igényes vagyok és nem is vagyok elöl deszka hátul léc se kövér se sovány mégsincs senkim :(
2008. nov. 21. 07:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez most két kérdés:

- A fiúk miért csak a nagymellű csajokra buknak?

- Miért nincs senkid?


Gyanítom, hogy 20-nál fiatalabb lehetsz, ha ilyen kérdéseket teszel fel.

Először is a hozzáállásdat és a világszemléletedet változtasd meg a kapcsolatokról, mert így tényleg nehezen lesz kapcsolatod.


Amúgy volt már valaha párkapcsolatod?

2008. nov. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nem tetszik a "hubammeg" kategoria. Valtozatos az izlesunk, mint ahogy a makostesztat sem szereti mindenki. Regi nepi mondas: szep nem vagy, hulye ne legyel... Persze viccesen, dehat nem en allitom rolad, hogy nem vagy szep.
2008. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Igazából nekünk pasiknak hót' mindegy, hogy hány kiló a csaj, amíg tud mozogni, nem olyan kövér, vagy nem látszódik külön a térdkalácsa, nem láttam még olyan srácot, aki szerette volna ezeket az anorexiás bulákat.
2008. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak ízlése nagyon különböző. Van aki kifejezetten a kis mellű nőkre buknak. Szerintem erre is érvényes a normál eloszlásu görbe ( harang alaku görbe ). Tehát, ha átlagos vagy, akkor neked van a legnagyobb esélyed. Az is igaz viszont, hogy az elhízás magyarországon is az egész társadalmat érintő jelenség. Az átlagos testalkat ma már eléggé eltolódott, és én úgy gondolom, hogy ezt a pasik ízlése nem igazán fogja követni.
2008. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ezek az érzések vannak benned ezt fogod közvetíteni a külvilágnak...KISUGÁRZÁS!!!Ez az egyetlen fontos...(nyilván az ápoltság mellett)
2008. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyesmire reagálni, de ezt most nem állom meg, én sajnos pont az ellenkezőjét tapasztaltam (kedves 3. válaszoló, ha ez igaz /lenne/, akkor örülök/nék/). Én tudok olyat, aki az 54. kilót is sokallta.. A kérdezőnek pedig kívánom, hogy megtalálja azt, aki éppen úgy szereti, ahogy van.
2008. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azok az emberek vesznek körül akik az ápolt, intelligens nőket kedvelik, hanem olyanok akik felületesen szemlélik a nőket. Ennyi. Keresd meg a társad a hozzád hasonlóak közt.
2008. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ezekkel a nőkkel lehet villogni, mint egy nagy BMW-vel, vagy egy drága mobillal. Ezek a csajok általában lelkileg üresek, csak kirakatba jók.. Most itt nem a soványakról beszélek, mert az adottság (nekem is), hanem a p*csás, szilikonos tyúkokról.
2008. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A "nagymellű p*icsás" csajokra a hasonló ketgóriájú pasik buknak....így kerek a világ. Egy normális gondolkodású, komoly kapcsolatot kereső férfi, nem ezekkel a nőkkel fog leállni. Hanem keres magának egy intelligens, csinos, igényes nőt.

Szerintem neked nincs elég önbizalmad, ezt a "Én nem tartom magam szépnek" mondatodból gondolom. Így sajnos, kevesebb eséllyel indulsz, mivel egy elégedett nő szinte sugárzik a boldogságtól, és ezt egy férf észreveszi.

Petranova

2008. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És hogy probálsz pasit találni? Sokszor hallom csajoktol hogy senkijük sincs és ezen rágodnak, de nem is tesznek érte hogy legyen valakijük, márpedig nem fog becsengetni hozzád senki hogy téged akar:) Aztán meg ne akarj jobbat mint te magad vagy, ne akard a legjobb pasit mert arra kevés esélyed van hogy pont veled akarjon járni. Keress hozzád illöt, barátkozz, aztán majd lesz valami, de ne mindig azt várd hogy a pasi kezdeményezzen.
2008. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!