Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van,hogy én a nálam idősebb lányokra bukom,de valahogy nem nagyon akar velük összejönni semmit...Jól eldumálgatunk meg minden és mikor megtudják hány éves vagyok rögtön menniük kell valahova vagy valami más hasonlóóó...

Nem tudom mi lehet a probléma...18 éves vagyok 196 cm magas és durván 95 kiló...Sportolok (testépítés)szóval nem vagyok valami kis darab...Külsőre szerintem nincs gond csak azt nem tudom miért kapok egyből negatív visszajelzést ha megtudják a korom.

Amugy azért kedvelem jobban az idősebb lányokat mert érettebb gondolkodásúak... nem gyerekesek és lehet velünk normálisan is komunikálni na meg persze nagyon jól néznek ki :D... nem pedig ugy ahogy a mai 16-17 éves ki ribancokkal akik el vannak kényeztetve...


2010. júl. 24. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az érett nálad most mit jelent? Pár évvel idősebb lány, vagy 30-40 éves nő? :)
2010. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19-20 éves lányokra gondoltam!
2010. júl. 24. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a korod miatt nem hiszem, hogy hanyagolnak. Ott valami más is van. Próbáld megfejteni. Vagy kérdezz rá a csajoknál.
2010. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nemtudom mi más lehetne...

Addig míg nem tudják a korom nagyon jól elvagyunk nincs semmi gond.Amint rákérdeznek,hogy hány éves is vagyok és én válaszolok onnantól kezdve vége mindennek..

Légyszi nemet és kort is írjatok... köszi

2010. júl. 24. 10:32
 5/5 A kérdező kommentje:

Lányok valami ütőképes indíték/válasz?

Jó lenne.....

2010. júl. 24. 12:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!