Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan cselekednétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cselekednétek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem egy lány. A buszon láttam meg több, mint fél éve, azóta epedek utána. Kiderítettem róla mindent, amit csak tudtam.

Nagyon szeretném, ha öszejönnénk, de én túl félénk vagyok ahhoz, hogy közeledjek felé. Amikor végre erőt veszek magamon, mindig találok valami kifogást,

hogy úgy sem tetszenék neki, meg majd pont egy gimis lány fog velem járni, meg, hogy nyílván jobb pasit akar magának, nem egy ilyen szakmunástanulót és hogy csak beégek előtte, aztán megalázkodom mindenki előtt.

Ezek eszembejutnak és akkor szépen szertefoszlik az is, hogy odamenjek hozzá.

Ti mit tennétek az én helyemben? Nincs valami trükk vagy taktika, amivel meghódíthatnám úgy, hogy nem égetem magam be előtte?

Mert én valami ilyesmit képzeltem el: valamivel elérem, hogy közel férkőzhessek hozzá, ahol elhívhatnám sétálni vagy fagyizni vagy bár hova, és beszélgetés közben pedig bevallanám neki, hogy már nagyon régóta tetszik nekem, csak nyuszi voltam lépni és most kihasználva az alkalmat...stbstb

Ez működne szerintetek?


2010. júl. 24. 00:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! NE húzd az időt az a legfontosabb, mert akkor ha van is esélyed lekéshetsz róla! MSN-t meg felejtsd el, ilyesmit személyesen kell intézni, tudod csak bátran. :)

Szóval: odamész hozzá, megkérdezed ráér-e egy picit aztán ha igen és szóbaáll veled akkor megmondod mi van. Nem kell mellébeszélni, hogy mennyi az idő meg merre van XY, az béna. Azt mondd amit gondolsz. Mit gondolsz? Tetszik neked és szeretnéd őt jobban megismerni. Igaz? Akkor ezt mondd :) Hidd el még ha nem is sikerül, értékelni fogja a bátorságodat, látszani fog rajta :) Szerintem beszélgetéssel sem kell húzni az időt, ha úgy csinálod ahogy írtam akkor legalább egyből világos lesz neki hogy mit akarsz, így ha nem is jön össze, gyorsan rövidre lesz zárva az egész. Ha benne van az ismerkedésben akkor meg jöhet aminek ilyenkor jönnie kell!

Nagy bátorság kell hozzá, de szedd össze magad és menni fog!

Sok sikert :)

2010. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja,az msn felejtős.Csajok használják,meg bénább tinik.
2010. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!