Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy fiú 1 bárban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú 1 bárban, vagy szórakozóhelyen meghív egy italra, és megkérdezi hogy mit iszol, ti mit szoktatok választani?

Figyelt kérdés
Megyünk barátokkal Balatonra nyaralni pár napra,esténként bulizunk.Ha 1 fiú meghív egy italra,mit kérjek?Nem akarok 1 sima cola-t,vagy fantát kérni,mert az gáz,és nem ide való,viszont nem akarom csődbe vinni drága italokkal :/ Mit ajánlotok?
2010. júl. 23. 14:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
54%
1 pohár víz
2010. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Jägermeister. (L)
2010. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
hát nézd,azt igyál amit akarsz,valószinű ha nincs nála elég pénz v sajnálná,akkor nem hivna meg!
2010. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

miért undoriró ha egy nő whiskey-t iszik??

én nem is iszok mást!


az meg h nem drága...hát...kinek mi a drága! nem egy olcsó ital!

2010. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
10%
nemértem miért gáz ha nem alkoholosat kérsz..én pl nemis iszok alkoholt,vmi dzsúszt szoktam kérni tökmind1 h milyet,amúgyis az alkoholosaktól totál piaszagú leszel,lánylétedre ez lenn inkább a gáz,sokan ezért is tisztelnek engem a többi lánnyal ellentétben mert nem piálok és nem iszok csak azért mert a többi lány ezt hiszi menőnek :/
2010. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A vodka-narancs sztem jó választás. Vagy a martini. Bár elég drágán tudják mérni, de pl most jöttem haza a családi nyaralásból, és a vendéglőben, ahol aludtunk is, 400 Ft-ért mértek 1dl-t. Mondjuk csodálkoztam is, mert ahol ezt szoktam inni, általában 4 cl-t adnak ennyiért. Sztem ez azért jó választás, mert női piának mondják, nem valami erős, sok lány szereti, és nem a legolcsóbb ukrán vodka kategória, de még ki lehet bírni az árát.
2010. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ami neked jólesik. Viszont ha egy Jager feles kb. 900 (Veszprém - Expresszó), akkor lehet, hogy jobb ha inkább kérsz egy Cappyt, sört vagy vmi light italt.


Amúgy Tipli!!!!

2010. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Martini, nem túl drága.

Én vagy azt szoktam kérni, vagy vodkát!

Az utóbbin általában eléggé meglepődnek :)

2010. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nézd,én ha meghívok egy nőt italra,akkor szarok rá mennyibe kerül az ital..Az ismerkedés a lényeg nem a pénz.
2010. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!