Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy fiú 1 bárban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú 1 bárban, vagy szórakozóhelyen meghív egy italra, és megkérdezi hogy mit iszol, ti mit szoktatok választani?

Figyelt kérdés
Megyünk barátokkal Balatonra nyaralni pár napra,esténként bulizunk.Ha 1 fiú meghív egy italra,mit kérjek?Nem akarok 1 sima cola-t,vagy fantát kérni,mert az gáz,és nem ide való,viszont nem akarom csődbe vinni drága italokkal :/ Mit ajánlotok?
2010. júl. 23. 14:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Törkölypálinka!
2010. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
kerdezo: pont azt mondta, hogy az a gaz, ha te elotte valami olcso piat iszol es erre kersz egy dragat, es ez igy igaz. kb. olyan kategoriaju piat kerj, amit elotte ittal. ha eppen mojitot iszol, akkor nyugodtan kerhetsz mojitot is, vagy vodka-narancsot, vagy ilyesmit. ha nem akarsz nagyon p.csanak tunni, akkor ne kerj cosmot :D
2010. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
ja egyebkent whiskeyt csak akkor kerj, ha tenyleg szereted, azert, mert az meno, azert ne, mert akkor gaz, es eleg konnyen kiderul. whiskeyt az ember vagy nagyon szereti vagy nagyon utalja. keves az, aki kozepesen szereti.
2010. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
kérj kakaót :D
2010. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
én azt kérném, amit éppen akkor iszom/ittam. ha az éppen kóla, (vagy epres cappy<3), akkor azt. Balatonnál tényleg minden iszonyatosan drága. és nem érzem, hogy most nekem mindenképpen alkoholra kellene meghívatni magam.
2010. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Bacardi lime egy balaton parti szórakozóhelyen lehet kb 2-3 ezer forint, az majdnem egy nap diákmunka:D
2010. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
1. szabály: Legyen nálad pénz, ha csajozni akarsz.
2010. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én whisky-kólát kérnék. Az nem pics@s és nem is túl férfias... És ÁLTALÁBAN nem is olyan vészesen drága.
2010. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
a whiskey-cola nem drága?sztem am ocsmány ha egy nő whiskey-zik.vmi lightosabb beadja.
2010. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
vodkacitrom, vodkanarancs.
2010. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!