Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejönnek a kék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönnek a kék szemű, barna hajú,176 cm magas pasik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 14:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
Persze hogy bejönnek,ha kinyitom az ajtót:)))..na csak viccelek!:D Amugy nekem tetszenek,de igy nem mondom 100%-an biztosra,mivel még nem láttalak,és nem ismerlek:)
2013. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
mi a szép a kék szembe? Egy barna szemű ,185cm fiú.
2013. nov. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
igen.
2013. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Hát, ez még igen kevés info magadról...

Így most mit is mondhatnék, nem szeretem a kék szemű pasikat, de a barna hajúakat igen.:)

A magasságod, számomra ideális lenne, de szerintem még nagyon sokat nyomna a latba a mosolyod, a megjelenésed(tehát arcod, és testalkatod), ezt így 3 dologból nem mondhatóm meg pontosan.

De! Ha szép a mosolyod és tetszik az illatod, tuti nem mennék el úgy az utcán, hogy ne vegyelek figyelembe.;)

18/l

2013. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
ahhoz látni kellene, de amúgy igen :D
2014. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Uuuu nalam a keke szem mar nyero az a gyengem!!! :$$$

De sajna "sokkal" magasabb vagyok nalad!!! :s

16L

2014. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Kék szem, barna haj, magasság meg adva. Hát lol.


Idenézzen, aki ennyi alapján azt mondja bejön:


[link]


[link]


[link]


Komolyan van aki szerint elég ez a jellemzés?

2014. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

jó régen írtam ki ezt a kérdést xD

azóta mőttem egy picikét

kb 180-185cm vagyok :)

2014. jan. 3. 23:01
 39/43 anonim válasza:
Ez kevés információ.Mondjuk nem mondtad a testalkatod, a korod(mondjuk azt később írtad), szóval ennyiből még nem tudom megmondani.Képet mondjuk linkelhetnél. Egyébként én nem vagyok az a magassarkús lány, de lapostalpú cipőben is csak egy picivel vagy magasabb. Ez mondjuk nem zavar, mert nekem bejönnek az olyan srácok, akik nem akkora felhőkarcolók. De egyébként amit eddig írtál, az tetszene :)
2014. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

ha helyes akkor igen,és ne részletezzem hogy azok nem,akik a linkelt képeken vannak...:DD

egy srác bejön ha kék szemhez sötét haj társul,bár ilyet csak színészek közül tudok említeni, általában a barna szem barna haj (v fekete) kombináció jön be :D ilyennel már a hétköznapokban is találkoztam párszor :)

2014. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!