Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az értelmes férfiak inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az értelmes férfiak inkább korukbelieknél kezdeményeznek vagy inkább 8-10 évvel fiatalabb nőt választanak?

Figyelt kérdés
A nők inkább a korban hozzájuk közelit preferálják. Létezhet, hogy egy férfi meg teljesen más szellemi szintet lő be magának akkor is, ha értelmes? Vagy csak az idióták csorgatják 10-20 évvel fiatalabb nőkre és akarnak tőlük bármit?
2020. febr. 7. 17:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%
Idősebbet, vagy velem egykorút választanék inkább.
2020. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 LazyJones ***** válasza:
100%
Párom 8 évvel.fiatalabb, de nem a kora miatt szerettem bele. Valójában amikor beleszerettem, nem is tudtam, mennyi, csak azt, hogy elmúlt már 25. Mondjuk értelmi szinten is egy lépcsőfokon állunk.
2020. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Szent-Györgyi Albrt, Kodály Zoltán,... értelmes volt?
2020. febr. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Itt az illusztráció arra, amit a #16-ban írtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2020. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
16%

Hiába nem tetszik, - tisztan lejön hogy egy fiatal nőben elsősorban NEM a szellemi partnert, hanem az érzékiséget keresi az idősebb, - és általában a férfi az irányító is az efféle kapcsolatokban.

Én láttam ilyet nem egyet, a férfi eljátszhatja a tanárt a mentort, ne mondjuk már hogy nem számít 20 év. Szexkpacsolatnál biztos, de komolyabbnál sosem lesz egyenrangú a két fél, húsz év élettapasztalatot nem lehet behozni akármilyen értelmes vagy tanult az ember.

Ezt kár is tagadni, és attól hogy egy ember tudós, művész, akárki attól még nézheti a nőben a testet. Attól még semmi kétség nem fér a talentumához. Faludy-t is írhatnátok akár meg van millió akit csak addig érdekli a másik nem, amíg az üde, zsenge. Egyébként meg kit érdekel, az ő dolguk, ha nekik jó akkor nekem is. :)

2020. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
"Hiába nem tetszik, - tisztan lejön hogy egy fiatal nőben elsősorban NEM a szellemi partnert, hanem az érzékiséget keresi az idősebb, - és általában a férfi az irányító is az efféle kapcsolatokban." - haha, nálunk ez pont nem volt igaz sose, egyikünk sem akart dominanciát szerezni a másik felett...
2020. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!