Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 4-5hónapja randiztatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4-5hónapja randiztatok egy lánnyal, és most előkerülne, randiznátok vele megint?

Figyelt kérdés

Jól meglettetek volna,hosszútávon is el tudtátok volna képzelni magatokat egymás mellett,de a lány azt mondta,hogy most az élete más területeire kell koncentrálnia,és így megszakadt volna a kapcsolat.(Háát,viszonylag kapcsolat,volt csók meg ilyenek,de nem történt annyira sok minden mert még nem annyira ismerték egymást).

Na most,ha ez a lány előkerülne ennyi idő után,megkérdezné mi újság,akkor ignorálnátok vagy adnátok ennek még egy esélyt?

(Esetleg ha nem csak úgy előkerül hanem mondjuk a szülinapodon ír,hogy boldog szülinapot,és aztán kérdezi hogy vagy szóval nem így random.)



2020. febr. 2. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

4-5 hónap alatt halad az élet nálam is, így nem. Ha akkor nem voltam olyan érdekes, hogy beleférjek, akkor ez van.

A szülinapos köszöntésen is átlátnék. Megköszönném és ennyi. :)

2020. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mennyi idő lenne ami után még adnátok neki még egy esélyt?
2020. febr. 2. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az időn múlik egy ilyen. Ha valaki közli velem, hogy mégse férek el az életében, holott szinte együtt voltunk, annak nem leszek a szamara.
2020. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, valószínűleg akkoriban volt más pasi is a képben, aki jobban megfelelt a lánynak. Lehet, hogy 4-5 hónap alatt az a kapcsolat lecsengett, és most jó lennél neki Te. Én ezért nem foglalkoznék vele.
2020. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor áll fent a nincs ló, jó a szamár is esete.
2020. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Én igen.
2020. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én vagyok egyébként a lány és nincs más pasi a képben,egyszerűen tényleg másra kell koncentrálnom(vizsgák meg ilyenek),és nem szerettem volna egy olyan kapcsolatban lenni ahol alig van időm a másikra,amikor a másik igényli,hogy sokat találkozzunk.

Ezért gondolkozom ezen,hogy pár hónap múlva amikor ezek lecsengenek ráírok,de ha így lenne megvárnám a szülinapját mert tényleg nem szeretnék csak úgy random ráírni.Ezért vagyok kíváncsi,hogy lenne-e még esélyem😕

2020. febr. 2. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Ha nincs senkim és még tetszik a csaj, akkor igen.
2020. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Talán igen, talán nem. Attól függ, hogy annak idején mennyire tűnt hihetőnek a sztori, mennyire volt lerázás szaga. Meg azért 4-5 hónap alatt bármi történhet, lehet azóta már más került képbe, talán még mindig szabad, talán már nem.


De azért valahol egy kicsit sántít ez a történet. Nyilván az ember életében vannak húzósabb időszakok, mint például nálad a vizsgaidőszak. De ettől sokkal nagyobb dolgok is vannak az életben, lehet elhúzódó betegség (vagy nagyobb baleset), túlórákkal teli időszak, lakásfelújítás, stb. Ilyenkor se szokás szakítani arra hivatkozva, hogy nem érünk rá a másikkal foglalkozni. Egy párkapcsolat nem csak arról szól, hogy reggeltől estig sülve főve együtt vagyunk, és szabadidős programokat szervezünk folyamatosan. Van amikor több idő jut egymásra, van amikor kevesebb, nem kell ezt túlmisztifikálni, ettől még simán működhet a kapcsolat.

2020. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Persze tudom,de 1 hónapja ismerjük egymást kb,nyilván ha már hónapok óta egy komoly kapcsolatban lennénk nem szakítanék.Sőt,meg sem beszéltük,hogy mi akkor most párkapcsolatban vagyunk(bár ő kicsit úgy viselkedett mert tényleg nagyon bejöttem neki😂),kb 5-ször találkoztunk.

Így okés lenne szerintetek?Ha még nem volt olyan komoly.

Azt mondta egyébként arra,hogy más dolgokra kell koncentrálnom,hogy sajnos gondolta,hogy még nem állok készen,de nagyon jól érezte magát velem és elköszönt.

2020. febr. 4. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!