Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok a volt főnökötö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok a volt főnökötökkel?

Figyelt kérdés

Decemberben mondtam fel az előző munkahelyemen, januárban pedig megkeresett a volt főnököm, hogy szívesen találkozna velem. Számomra nem volt teljesen egyértelmű, hogy ezalatt ő randit ért (az új munkahelyem kapcsolódik az előző céghez), de aztán tisztázta, hogy régóta tetszettem neki és szeretne közelebbről megismerni. Nekem is tetszett, de nem foglalkoztam vele különösebben, mert a közvetlen főnököm volt és házinyúlra nem lövünk... alapvetően nem nagyon haboznék, de félek, hogy visszaüt a dolog.

Veletek volt már hasonló? Mit csináltatok?

Én 30N, ő 35F.



2020. jan. 31. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, 1munkahelyem volt ezelőtt, ha a diákmunkát nem számoljuk, és vagy férfiak vagy idős nők voltak a főnőkeim.


Diákmunkába volt egy nő, aki jól nézett ki, vele randiznék. 😁

2020. jan. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

HA már nem vagytok munkatársak, nem a fonokod, miert ne? Plusz szerintem pozitiv, hogy amig egy helyen dolgoztatok, addig nem hajtott rad, megvárta, mig ugy sodor az elet, hogy bátran próbálkozhat. Ez nekem nagyon szimpi lenne.

Fonokkent munkahelyi viszont nem vállalnék be, sok pletykara adhat okot.

2020. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Ostoba vagy. Semmi nincs a munkahelyi kapcsolatokban. A legtöbb ember ott ismerkedik. Ugyanis ott látod, tapasztalod hogy milyen a másik. Nem egy tinder... Viszont ha egyből nem alakult ez ki(bármilyen gyökér magyarázkodás miatt) akkor veszett ügy. Ha nincs ló, jó lesz az idióta szamár pitsa is esete! Párszor szétkefél és jön a következő naiv pitsa.
2020. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, nem tudom nálatok hogy megy, de mi olyan munkahelyen dolgoztunk, ahol még az is tabunak számított, hogy mondjuk elszívj egy cigit a főnököddel édeskettesben. Pedig hát ebben én nem látok semmi erkölcstelent, de ez volt a szabály.

Nem tartom magam sem ostobának, sem naívnak, nekem is egyből az jutott eszembe, hogy csak lefektetni akar. Ezért hajlok inkább arra, hogy nemet mondjak, de azért kíváncsi voltam, hogy másoknak milyen tapasztalata van.

2020. jan. 31. 09:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szituban simán. Miért ne? Most már nincs semmi okotok rá.
2020. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Nyomtam a zöld kezet mindenkinek.
2020. jan. 31. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy randiznék. Sok sikert!
2020. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

En egyetelenegy pasirol gondoltam, hogy csak megfektetni akar, kiderult hogy o elejetol fogva nem igy gondolta es ma a férjem.


Szóval csak azért mert te ugy gondolod, hogy csak arra megy, azert meg ne vedd el tole az eselyt, ha szimpatikus. Persze, maradj racionális.

2020. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. jan. 31. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!