Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudnék csinálni? Felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni? Felejtsem el? Ne találkozzak vele? De nem bírnám ki!

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy kezdem megszeretni azt a srácot akit nem kéne.Mert a korkülömbség okoz gondot.mondta, hogy nincs velem baj és, hogy ő szívesen összejönne velem csak a korom a baja:S.Ő 22 éves én 15.Tudom, hogy idősebb nálam és tudom ,hogy egy 22 éves nem csak a kezemet akarja fogni.De kezdem megszeretni és állandóan rá gondolok..valamelyiknap is fogunk találkozni.Nem bírom ki azt, hogy csak barátok legyünk.A szüleim tudnak róla nem helyeslik, de mondták, hogy nem tiltanának tőle, mert az sokkal rosszabb.De, hogy tudnám helyre hozzni, hogy összejöjjünk, ha én is tetszek neki és jól kijövünk?Csak mondta, hogy nem szeretne felelőtlen lenni.Ezt megértem, de ez olyan szörnyű, hogy a kor miatt nem próbálhatnánk meg..Mitcsináljak??Felejtsem el??De ez nagyon nehéz lesz, ha közbe találkozgatunk.Szeretnék vele találkozni és még jobban szeretném azt, hogy együtt lehessünk.

Normális válaszokat szeretnék!:)nem olyat, hogy menj babázni meg ilyenek.

Ui:.mondta a srác, hogy érettebb vagyok a koromnál.Csak akkor azt nem értem, hogy egy szám, mért jelent neki olyan sokat?

bocsi a regényért.


2010. júl. 22. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:
lécci segítsetek!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 22. 18:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy próbáljátok meg legalább. Ha utána is ennyire zavarja ez a korkülönbség akkor ez van. El kell fogadni hogy zavarja. De mért zavarja, mert ciki lenne mások elött? Tényleg kicsit sok, de ha bejöttök egymásnak, meg akartok egymással lenni akkor miért ne?!:D
2010. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok, még azt oda akartam irni hogy picit fura hogy nálla ennyit számit a kor, hogyha tetszel neki, biztos nincsen mögötte más amiért nem akar veled lenni?
2010. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:)hnap találkozok vele és meglátom mi lesz:D.megkérdezem, hogy ne e próbáljuk meg vagy van e mögötte valami, amiért nem akar összejönni velem.
2010. júl. 22. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. (:

énis ugyanígy vagyok... nálunk is 7év a korkülömbség hasonló a szitu, de mi messze is lakunk egymástól :( és igazából azt mondta, hogy csak az zavarja. a kor nem... bár szerintem ezis benne van. én sem bírok csak a barátja maradni.. :/

Am mi volt a randin? :) Összejöttetek? :)

2010. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem volt randi:/

lemondta a munkája miatt:S:Sjövőhéten taliznánk, d emár nem si tudom mi van..:S:Segész héten nem jelentkezik úgy godnolom már nincs semmi és engem már nem annyira érdekel..csak abrátok maradtunk

2010. júl. 30. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!