Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem értem ezt a srácot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értem ezt a srácot? Akar valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk össze,(22 éves srác) ő az első perctől azt állította neki a belső értékek sokkal fontosabbak mint a külső. Találkoztunk, nagyon jól éreztük magunkat, sokat nevettünk, beszélgettünk. Nem volt csók semmi. Aztán még este dumáltunk msn-en, hogy mit gondolunk egymásról, azt mondta nagyon kedves, aranyos, szimpatikus és helyes lány vagyok. Nekem is nagyon bejön a srác. Én szeretnék még vele találkozni, de ő valahogy mindig talál kifogást,hogy miért nem. Egyébként van köztünk kb 40km. De eddig nem tűnt leküzdhetetlen akadálynak. Megkérdeztem tőle és azt mondta,ha nem szeretne találkozni, akkor megmondaná. De olyan nincs! Ha akarna már taliztunk volna! Vagy nem? Most akkor akar tőlem valamit vagy nem? Ja és nagyon szeretne már egy komoly kapcsolatot-ahogy én is. Ez is ellenkezik a viselkedésével! Nem értem! Segítsetek légyszi!
2010. júl. 21. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyan ilyen helyzetben vagyok :S szóval megtudlak érteni :)
2010. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretne talizni veled,akkor megoldaná hidd el,de ha kifogásokat keres ott gáz van,lehet h akar tartós kapcsolatot de nem biztos h veled bocsi,de a leirtakból én igy gondolom.Az meg h megmondaná ha nem szeretne talizni kamu,nem akar megbántani.
2010. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak elfoglalt. Néha az a 40 km is hatalmas távolság tud lenni. Ne legyél türelmetlen. Ha régen volt már az a találkozó, akkor akár te is kezdeményezhetsz egyet.


üdv

2010. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajna én már kezdeményeztem 2x is...:S tudom,h elég rosszul állok nála, csak azt nem értem miért nem lehet nyíltan kimondani mit akar...:S
2010. júl. 21. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem akar megbántani,jobb lenne ha bunkó lenne és elküldene a fenébe?
2010. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ilyen a természete..én csajjal voltam így..találkozni akartam de sose jött össze 1évig próbálkoztam de utánna már lesz*rtam..kerestem és találtam mást és azóta is boldog kapcsolatban élek! Ajánlom kövesd a példám:)
2010. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jobban szeretem az igazságot, még ha fáj is! Szerintem így korrekt!
2010. júl. 21. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:

sorry, de ha nagyon akarna téged látni akkor bizonyára le tudná küzdeni azt a hatalmas 40km-et, pláne 22 évesen.

Szerintem is úgy lenne korrekt, hogy megmondja mi a helyzet. Sokaknak nem természetes, hogy őszinték legyenek, ez van.

f

2010. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!