Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a srácot. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a srácot. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A srác 23, én 18 vagyok. Külföldön dolgozik, csak hétvégén van itthon. Emellett sportol is, abban a 2-3 napban is edzésekre, meccsekre jár, most kezdődött ez a szezon neki. Múlt péntekre megbeszéltünk egy randit, de lemondta, hogy ő fáradt. Szombaton én nem értem rá, írtam neki sms-t, nem válaszolt, erre kiakadtam, megírtam neki, hogy jó, akkor többet nem írok. Később felhívott, hogy ne írjak neki ilyeneket, sajnálja, de most elég gáz neki, a munka, az edzések... és hogy vasárnap majd beszélünk msn-en, illetve lehet ottlesz a buliban, ahova én is mentem... de végül nem jött. Tegnap rámtelefonált 2x, hogy mégsem tud fennlenni, mert el kell utaznia, majd onnan este írni fog. Azóta se írt, nem keresett. Ez most mi? :S Akar egyáltalán vmit? Én magamtól szinte sosem keresem, ő ír rám, ő hív...stb. És találkozni is ő akart. Nem értem. :S
2010. febr. 8. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Fontosabb neki az edzés, mint te, és nem marad rád energiája.


Felejtős. Ezernyi jobbnál jobb srác szaladgál a vikágban, ne pazarold rá az idődet, mert évekbe telhet, mire rájön, hogy egy nő mennyi időbe kerül. Ha egyáltalán rájön.

2010. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gondolom szeretne egy szorosabb kapcsolatot,de azt írtad

szinte sosem keresem... na figyelj egy idő után megfogalmazódik benne ,mi a csudának hívjam,keressem,írjak,

ha ő nem tesz lépéseket (legalább fele annyit)mint én.

de ugyanakkor tetszel is neki,csak ilyen az élet nehéz választani ill. dönteni,család ,munka,barátnő,stb között

2010. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Próbálom megérteni, de elég nehéz. Péntektől vasárnapig itthon van, nem igaz, hogy nem tudna időt szánni rám. Neki jogsija nincs, nekem kocsit nem nagyon adnak, persze ez is nehezíti a dolgot.

Azt is megértem, hogy fontos neki a sport, ismerem az edzőjét, elég szigorú hozzájuk. De nem vagyok benne biztos, hogy tényleg szeretne tőlem vmit.

2010. febr. 8. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:

14:16 vok

szerintem ő maga sem tudja mit akar,de ezt neki kellene

tisztázni feléd is.én magamból indulok ki biztos leülnénk megbeszélni,mi mennyire,és miért fontos.abban egyetértek a másik kommentel,hogy nem biztos,h megéri rá várni

2010. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!