Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem ezt a srácot! Akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a srácot! Akar tőlem valamit? :$

Figyelt kérdés
Szóval, van egy fiú akit eddig csak látásból meg 2 szó erejéig ismertem, aztán egyszer felvett msn-re (kb. két hete). TÖk aranyos meg jófej volt, taliztunk, sétáltunk, beszélgettünk, és mikor elbúcsúztunk egymástól adott egy szájra puszit/csókot. Eltelt egy hét, majdnem mindig rámír msn-en, beszélgetünk is, ha elmegy mindig szokott írni egy (L)-et, de nem hív randira. Miért? Nem értem. Már többször próbáltam rávezetni, hogy szeretném már látni. Nem az a félős típus, az előző talit is ő kezdeményezte. De most akkor már nem akar semmit, vagy azt várja h én hívjam? Nemértem.
2010. jan. 15. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ne agyalj. szerintem csak hülyít.

ha ezek után igazán akarna valamit, akkor teperne, és nem fosna randira hívni. vagy ha szereted a nyámnyila srácokat, akkor hívd te, bár én nem vagyok híve annak, ha felcserélődnek a szerepek... te hogy vagy ezzel?

2010. jan. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha akarna valamit már lépett volna...
2010. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De lehet kíváncsi a te reakciódra már,hogy te akarod-e ?

Kérdezd meg,hogy találkoznátok-e még egyszer, mert jól érezted magad.

Legfeljebb azt mondja nem, és akkor nem hülyítitek egymást.

2010. jan. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, megint túlbonyolítod. Csekkolt élőben, hogy mi a szitu, s nem jöttél be neki- büdös voltál, vagy kevésbé értelmes, akármi lehet. Következő!
2010. jan. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Lehet hogy csak ismizett és játszott veled!!! :))))

A srácok már csak ilyenek!!! :)))))

2010. jan. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A srácok nem olyanok, kedves utolsó, csak fogalmad nincs rólunk... ez a baj...
2010. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Anikor először beszélgettünk msn-en tökre az jött le hogy tetszek neki, meg már elötte is szokott nézni. Aztán tali, ott is azt mutatta h tetszem neki. Mondjuk mostanában msn-en inkább úgy ír mint egy haverjának. Lehet, h közbe jött neki egy másik csaj? Vagy megmutatott a haverjainak képen, azok leszavaztak, aztán hagy a fenébe. A fiúk végülis ilyenek, hogy hallgatnak a havreok véleményére, vagy nem?
2010. jan. 16. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Am. hány évesek vagytok???
2010. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
15
2010. jan. 16. 23:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ha akart volna valamit, azt már kezdeményezte volna
2010. jan. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!