Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég megismertem a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megismertem a neten egy srácot, randiztunk is de olyan volt a randin mintha két barát találkozott volna. Akar tőlem valamit, vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem érzem hogy belémszeretett volna.Nem bókol és még virágot sem kaptam tőle.Kb egy hónapja ismertem meg a neten.Még korai hogy belémszeressen vagy ő alapból ilyen aki nem romantikus?Szerintetek érez valamit irántam?
2008. aug. 12. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha nekem bejön egy csaj már az első találkozánál éreztetem vele. Bókolok dicsérem meg nyomulok rá (ez lehet nem a legjobb tulajom).


Ha nekem tetszik vki nem birnék várni hónapokig!

2008. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pasik többsége,ha tetszik nekik egy lány,azt már az első alkalommal is ki szokták mutatni(nem feltétlenül úgy,hogy nagyon nyomulnak,mert az nem mindenkinek jön be főleg elsőre)Hanem pl.látni abból,ahogy rád néz,viselkedéséből stb.Ez a pasi lehet olyan,aki nehezebben mutatja ki ezt,több idő kell neki vagy egyszerűen még nem érzi azt,amit.

Bármi lehet.Ezt lehet egy találkozásból nem fogod tudni kideríteni.

2008. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam már netről sráccal. Kétszer..

Első alkalommal a srác meg akart híni fagyizni, meg akart fogni a kezem, bókolt stb (más kérdés, hogy semmit nem hagytam, mert nem tetszett)

Második alkalommal első alkalommal virágot kaptam, bókokat, sok időt akart velem tölteni stb.


Szóval ha egy fiúnak tetszel, legyen az akár netes randi, kimutatja...

2008. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
két év után jöttem össze egy fiúval, akit neten ismertem meg, és addig a két évig egy jó barátom volt. sosem láttam rajta, hogy tetszenék neki, engem akkor nem is érdekelt úgy, mint egy fiú. csak mint egy jó barát. úgy viselkedett velem, mint mindenki mással. aztán tavaly előtt ilyentájban elkezdett ölelgetni, bókolni, egyre többet foglalkozni velem, és végül elcsattant egy csók. azóta együtt vagyunk. szóval szerintem nem kell rögtön az első találkozó után várni valamit, én általában több hónapig beszélgetek msn-en a találkozás előtt, és senkivel sem azért találkoztam, hogy na akkor összejönni vele.
2008. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!