Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem egy férfivel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy férfivel, de nem csinálunk közös programokat. Ez nem jelent jót, ugye?

Figyelt kérdés

Mármint moziba, meg sétálni elmegyünk, de egyébként mindig nála vagyunk, ami nagyon meghitt, a szex is csodalatos, de úgy érzem, nem tudok így kötődni hozzá annyira, nincs romantika és ez így hamar ki fog fulladni. Egy hónapja vagyunk így, szerintetek érdemes folytatni?

27/N


2020. jan. 15. 13:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj magamból kiindulva a férfiak egyszerűek: dolgoznak, esznek, isznak meg szexelnek. Jó néha, kártyáznak meg meccset néznek, de ezek tölti ki az életük nagyobbik részét.

Meg kell tanítani őket!

Csúnyán szólva be kell tanítani őket dolgolkra: szórakoztatásra, romantikára, gyengédségre, odafigyelésre.

Ha valóban téged akar akkor ezeket meg fogja tenni a kedvedért, ha nem akkor csak egy voltál a noteszében és be kell fejezni a kapcsolatot.

2020. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi a két utolsó választ! Igazatok lehet, sokat dolgozik, nem szeret szórakozni. Csak mivel mi elég hamar az ágyban kotottunk ki, bennem ez felmerult ketelykent. De úgy érzem, oda van ertem, nem megjatssza, lehet, hogy tényleg picit irányítani kell.
2020. jan. 15. 14:33
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Ez sokáig úgyse fog menni, ha mások az igényeitek. HA meg úgy érzed, csak a szex miatt tepert, valószínűleg jól érzed.
2020. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Ajánlj neki te programokat. Lehet azt gondolja, hogy mivel eddig nem mondtál semmi ilyet ezért neked nincs is igényed erre, jól el vagy így ebben a kapcsolatban.
2020. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%
Mennyit vagytok nála? Tehát pl. csak éjszakára vagy ott, vagy egész hét végén ott vagy nála? Ha igen, akkor csak szex van, vagy pl. filmet is néztek összebújva, főztök együtt, ilyesmi?
2020. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nézünk filmet is, főzünk, zenét hallgatunk.
2020. jan. 15. 15:40
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt mind 4 fal közt lehet csinálni és nem igényel nagy energiabefektetést...
2020. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte is együtt vagytok, rendesen?
2020. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%

Engem küldtek már el azért mert egész nap a házban voltunk, visszagondolva már bánom is hogy akkor nem tettem oda magam jobban.


Viszont azért is küldtek már el mert ő "nem szereti a romantikus dolgokat", közben majd' a fél várost bejártam vele, az előző "párjával" meg annyi volt a "program" hogy egész éjjel a buszmegállóban beszélgettek!


És akkor igazodj ki a nőkön...


Szerintem kérdezz rá, mondd el neki, ajánlj programokat te. Mert mi ennyiből úgyse tudjuk megmondani hogy mi van. Ha tényleg érdekled ne hagyd hogy később ő is megbánja hogy nem tett többet mint én az első példámban. Ha negatívan reagál akkor pedig azt hiszem megvan a válasz...

2020. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, ez olyan kihasználósnak hangzik.
2020. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!