Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem egy férfivel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy férfivel, de nem csinálunk közös programokat. Ez nem jelent jót, ugye?

Figyelt kérdés

Mármint moziba, meg sétálni elmegyünk, de egyébként mindig nála vagyunk, ami nagyon meghitt, a szex is csodalatos, de úgy érzem, nem tudok így kötődni hozzá annyira, nincs romantika és ez így hamar ki fog fulladni. Egy hónapja vagyunk így, szerintetek érdemes folytatni?

27/N


2020. jan. 15. 13:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Én nem lennék vele. A férfi dolga az, hogy szórakoztasson. Ha csak ennyi telik tőle, akkor én lépek. 23 N
2020. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Szóval unalmas mellette az életed?
2020. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem a programok hiánya miatt esélyes a kifulladás, hanem mert programok nélkül nem vagytok érdekesek egymásnak.


"A férfi dolga az, hogy szórakoztasson."

Kölcsönös párkapcsolat forevör.

2020. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

"A férfi dolga az, hogy szórakoztasson."


Ezt hogy érted kedves? Udvaribolond kerestetik a hercegnő számára?

2020. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Az első válaszoló nem nő, de mindig trollkodik és próbálja lejáratni őket, csak szólok.

Egyébként kérdező, milyen programlehetőségeket ajánlottál fel eddig és miért nem jöttek össze?

2020. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

A férfiak nem Udvaribolondok. Nem attól érezzük magunkat boldogan, és attól leszünk boldogok a párkapcsolatban, hogy a partnert 0-24 órában szórakoztatjuk és mutatványoskodunk neki meg programokat szervezünk.

A szóarkozás és szórakoztatás is hozzá tartozik a kapcsolathoz, de tudod ez kölcsönös dolog, attól lesz boldog, ha van jó kommunikáció és figyelmbe vesszük egymás vágyait, de nem nyagatjuk szét egymást, hogy figyelj most szorakoznom kell gyere ide bolond és zonnal szórakoztas mert ha nem vége a kapcsolatnak!

Meg kell beszélni a dolgokat, ha töbszöri megbeszélés után sem változtat valahogy a dolgon érted, akkor csak azért tart barátnőt mert másnak, a haverjának is van. Ha két három megbeszélés után sem érzékeled, hogy változatni akar az irányodba és nem történnek úgy dolgok, hogy neked is jó legyen, akkor el lehet gondolkodni a kilépésen a kapcsolatból.

Nem kell elhamarkodottan ítélni és dönteni, meg kell beszélni a dolgokat öszinténs és alaposan, mindeki megérdemel egy-két esélyt, ha nem történik változás és neked továbbra is rossz marad akkor el lehet gondolkodni a kapcsolat befelyezésén.

2020. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
5 Sőt, az is lehet hogy a kérdező sem nő. Annyira provokatív kérdés.
2020. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom elmagyarázni. Úgy indult az egész, hogy nekem o nagyon tetszett mindig, sőt, belezugtam, ezért elhívtam randira, de úgy éreztem, hogy csak szexre kellek neki, mert mindig a lakásán voltunk és kezdett lankadni az érdeklődésem. Mikor ezt látta, elkezdett teperni értem, de továbbra sem visz el vacsorázni, koncertre vagy ilyesmi.
2020. jan. 15. 14:15
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Igazából amiatt vártam, hogy ő ajánljon programokat, mert bizonytalan voltam a szándékait illetően. Úgy voltam vele, hogy ha majd tervez velem ezt-azt, mint az eddigi partnereim, megnyugodhatok, hogy tényleg érdeklem, nem csak ágymelegítőnek tekint. Számomra mindig természetes volt, hogy a férfi feldob valamit, elmegyünk valahova, aztán én is és ez egy oda-vissza játék. De ő természetesnek veszi, hogy csak nála vagyunk.
2020. jan. 15. 14:20
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Az eszedbe se jutott, hogy nem azért nem szervez programokat, mert nem érdekled, hanem azért, mert nincs igénye kimozdulni? Máskor is otthonülős? Mert akkor megértem a kombinálást, ha amúgy jön-megy és egy csomó programja van, csak veled nincs, de mi van ha alapból nincs rá igénye? Ilyenkor bizony annak kell felhoznia a programokat, aki programokat akar, nem pedig annak, akinek tökéletesen megfelel az otthonülés. Egyszerű józan logika.
2020. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!