Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti milyen programokat csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen programokat csináltatok első randi alkamával?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mivel én sportos vagyok, sportos lányokkal szoktam randizni. Volt acro jóga, falmászás, séta, strand...
2019. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Séta a Margitszigeten/Budai várban/Normafán
2019. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Mi az elején mindig kirándulni mentünk. Heti egyszer tudtunk csak találkozni, és mindig ilyen egynapos túrákra mentünk - turistaösvények, várlátogatás, városnézés, wellness. Vagy csak beültünk enni valahová, cukrászda, séta a főtéren, ilyesmik. Voltunk moziban is.
2019. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Első randin általában "hello, world" konzol alkalmazást. Bonyolultabb program összezavarná a nőt.
2019. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Cukrászda, kávé, séta.

Első randi online ismerkedésnél amúgy is csak "pofavizit" :)

2019. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Én sétálni és beszélgetni szeretek természetben vagy városban, aztán enni utána valami finomat.

32/f

2019. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Sétálni terveztünk, de szakadt az eső, úgyhogy elindultunk kávézni, ami zárva volt... végül a férjem anyjához mentünk be, amikor már szarrá áztunk. 😂
2019. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire ismerjük egymást, illetve honnan.
2019. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#7. Jó jó, de ki fizetett? :D

32/f

2019. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi extrát, de nagyon jó érzés visszagondolni rá.

Mivel elég spontán jött, ezért munka után “futottunk össze”. Este elmentem a munkahelye elé, aztán beültünk egy sörre egy közeli beülős helyre (kocsmának nem nevezném, de valami olyasmi) -az a hely sajnos azóta megszűnt :( aztán elindultunk sétálni a városba, mentünk egy jópár kilométert céltalanul, aztán vettünk egy üveg bort és leültünk a városligetbe. Aztán elfogyott a borunk és vettünk mégegyet. Beszélgettünk sokáig, járkáltunk fel-alá, néha leültünk, ránk hajnalodott végül. Megéheztünk és beültünk giroszozni, aztán elálmosodtunk. Mivel a közelben laktam ezért felajánlottam, hogy aludjunk nálam. Aztán felmentünk hozzám, és álomba szenderültünk :D egyébként először furcsa volt a -most vőlegényemnek- hogy egyből felinvitáltam, viszont nem történt semmi, csak összebújva elaludtunk, a másnapot pedig végig együtt töltöttük. Amit nekem nem szabadott volna alapjáraton, mert 2 napra rá vizsgáztam és tanulás volt betervezve :D bárcsak megint átélhetném azt a napot 😌

2019. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!