Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy az egyik legjobb fiúhaveromnak az osztálytársa megkérdezte a haveromat,hogy figyelj már nem tudsz valami csinos csajt ajánlani nekem?

Mire ő azt válaszolta de... és engem ajánlott neki.

Megnézett vipen, felvett msnre is.

Vipen nem volt kinn képe így én nem láttam őt csak ő engem.

Első perctől nagyon megtetszettem neki.

Ezt meg is mondta msn-en.

Kb 1 hónapot beszélgetünk napi rendszerességgel msn-en.

Nagyon megkedveltem ha vmi miatt nem beszéltünk már nagyon hiányzott.

Mikor 1 hónap múlva megláttam egy képen és azt mondtam úristen én ezzel beszélgettek minden nap?

Bnőim is azt mondták nem vagyok hozzá való túl csúnya hozzám képest stb...

Nem mertem neki megmondani,hogy a belsőjét szerettem,de külsőre egyáltalán nem jön be.

Hívott bowlingozni,billiárdozni,discoba,sétálni stb...

Sehová nem mentem vele,mert nem tudtam h mit akarok.

Uncsimat kértem meg,hogy monda meg neki h nem jön be külsőre mire az mindent bemásolt neki msn-en amit róla írtam (idegesen) :(

Nagyon megharagudott letiltott msn-ről ...

Aztán azt mondta h bnőm jön be nki meg ilyenek.

Ráá két hétre bnőmnek almondta h csak azért mondta h elfelejtsem (nem tom h mit éreztem vagy érzek iránta),de mai napig hiányoznak a beszélgetések pedig már hónapok teltek el...

Mondtam neki,hogy maradjunk barátok aztán meg majd kialakul azt mondta,hogy nem mostmár nem kellek sem barátnak sem csajának.

Nagyon megbántam mindent nem kellett volna a külsőjét néznem :/

Nem tudom,hogy mit érzek és mit nem,de szerintem nem vagyok belé szrelmes csak nagyon megkedveltem.

Szerintetek mit kéne tennem? Bocsi h hosszú

16/L


2010. júl. 21. 19:03
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:

Maj pár év múlva fogod igazán bánni. Ha tényleg annyira jól nézel ki, akkor tudsz válogatni. Ugye neked is a jó csávók jönnek be... Ők majd szépen kihasználnak, illetve dísznek tartanak, nem a belsődért. Miután több ilyen kapcsolaton túl leszel, bármit megtennél azért, hogy valaki tényleg szeressen :))

20/f

2010. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:D:D:D


bocs hogy kinevetlek


megmondhattad volna neki te is hogy nem tetszik neked.. ami abból alakult volna ki, azt hívják barátságnak.


amúgy hogy lehetsz ekkora balfäsz hogy nem nézted meg bármelyik közösségi oldalon hogy kinek öntöd ki a lelked minden nap? :D:D:D:D

2010. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

második vagyok


lemaradt, hogy 20f

2010. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként amikor még nem tudta h nem tetszik akkor mondtam neki h legyünk csak simán barátok és azt mondta ő komoly kapcsolatot akar nem barátságot :/
2010. júl. 22. 17:18
 5/6 A kérdező kommentje:

Am köszi Elek teljesen igazad van :/

De legalább máskor nm hibázok :D

2010. júl. 22. 17:22
 6/6 A kérdező kommentje:

Válaszokat kérek még !!!

Előre is köszönöm

2010. júl. 27. 18:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!