Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 14-15 éves fiúknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14-15 éves fiúknak milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
haj,smink,ruha, tudjátok ;)
2010. júl. 21. 16:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem személyesen az olyan lányok tetszenek, akik normálisak, nem a pláza meg a diszkó az életük és nem ment rajtuk át már a fél város - magyarul nem k*rvultak még el 14-15 éves korukra.

Legyen a lány komoly, kicsit visszahúzódóbb, de szűkebb baráti körben oldott, lehessen vele beszélgetni rendesen mindenről, bulizni. Ugyanakkor a viccet is értse, ne sértődjön meg mindenen és ne hisztizzen ha kell, ha nem. Legyen jófej és ugye az is fontos, hogy hasonló témáink, izlésvilágunk legyen.

Öltözködés mindegy, ha illik hozzá és szép benne. Bár a rózsaszín cuccokat nem szeretem, de ez csak én vagyok. Smink szerintem ebben a korban még hanyagolható, inkább a természetesség fontos. Ha mégsem, akkor egy nagyon kevés smink, ami nem kirívó, elmegy. A hajról sem tudok semmi konkrét dolgot mondani... vagy tetszik az egész lány úgy, ahogy van, vagy nem tetszik. :) Ez nem a hajtól függ. A hosszabb hajat viszont előnyben részesítem, nagyon tetszik, ha egy lánynak nagyon hosszú a haja. :)


15/F (pár nap, és 16/F :P)

2010. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, utálom akik divatból vagy "tetszésből" öltözködnek. A funkcionalitás, és valaminek a kifejezése a lényeg(acélbetétes, fekete póló, stb). Utálom a sminet, a vasalat hajat, körömfestést, melírt, hajfestést, és a csőnadrágot, cicanadrágot.
2010. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Funktasztikus ***** válasza:

legfontosabb ne legyél.ribanc egoista nézzél ki valahogy legyél kedves de kicsit bolond is.. legyél jo fej ennyi...


14F

2010. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
repedtsarkú riherongy qrvák
2010. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az értelmes fiúknak nem teljesen a külső számít hanem a belső már ilyen korban is.Persze a külső is számít mert ha nem jössz be neki akkor nem is akar megismerni.Nekem például az jön be ha azért hosszab haja van smink nem nagyon kell ruha pedig áljon neki jól és ennyi. Belsőleg viszont legyen azért komoly, ne legyen kislány. Nekem ez a véleményem.Remélem tudtam segíteni és ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok e-mailban is akár. 14/F
2010. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszi minden válaszolónak! :)

1. 14/F kösz, inkább nem, nem azért kérdeztem :S

15/F Boldog Szülinapot :)

2010. júl. 21. 20:22
 17/21 A kérdező kommentje:

igazából azért kérdeztem mert kb minden lány ugyanúgy néz ki(cicandrág, feszülős felső, vasalt haj, erős smink) én meg nem szeretnék plázacica lenni...

nem azt mondom h nem érdekel a divat, csak... értitek xD

2010. júl. 21. 20:26
 18/21 anonim ***** válasza:

Köszönöm. [A születésnapos vagyok:)]

Amúgy én utálom a plázacicákat... de amúgyis a normális lányok általában nem plázacicák, szóval nincs gond. :)

2010. júl. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! :)
2010. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Funktasztikus ***** válasza:

boldog szülinapot... maradj olyannak mien vagy kedves kérdező igy jobban meg fogod állni a helyed és a legalább nem csak majd megdugni akarnak.....


14F

2010. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!