Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevallottam, hogy vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam, hogy vonzódom hozzá, és nagyon örült neki, de nem mondott semmit. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nő vagyok...
2020. jan. 8. 21:43
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
95%

Valamivel több infód nincs véletlenül?

Így a legjobb esetben is csak tipszmikszelni tudunk, mint egy Barca-Real Madrid meccsen....

2020. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát jót nem, az biztos.
2020. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Sima Real .... :D
2020. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Hasonlóan én is jártam. Elmondtam neki hogy mit érzek iránta, azt mondta hogy ez nagyon aranyos és hogy ne szégyelljem, de ezen kívül mást nem mondott hogy én tetszem e neki vagy nem.. és azért mert barátnője van..
2020. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Hogyan fejezte ki az örömét ha nem szólt semmit? Mosolygott?
2020. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Sosem mondani kell. Mutatni!!!
2020. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Az, hogy vagy van valakije vagy nem jössz be neki annyira, hogy komolyabban érdeklődjön irántad.

Én mindenkivel nyitott, csipkelődő de megértő és rendes vagyok.. így minden ujjamra jut egy lány. Nyilván ezt éreztetik is, amellett hogy gyerekeim vannak és élettársam. Pont nem érdekel senkit. Viszont egyikkel sem kezdek, bár nagyon jól esik a közeledésük és olykor talán még adom is alájuk a lovat. Majd elmesélem otthon, hogy mik vannak, mert hát kinek mondjam el, ha nem a páromnak... Különben sem akarok bűntudattal élni, inkább tisztában tartom a dolgokat, hogy ne legyek titkolózás.

Szóval több tucat lánnyal voltam hasonló helyzetben... és én azért nem reagálok mert nem akarok tőlük semmi komolyabbat. ez nem bonyolult ám

2020. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nyíltan ezt mondtad neki,ő meg nem mondta ugyezt, akkor valószínű nem akar semmit.

Várj még 1-2 napot, hogy lesz e valami, aztán ha nem,engedd el a dolgot szerintem!


33/F

2020. jan. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem túl lelkes a pasi.
2020. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Az egójának jól esett, de nem kölcsönös.
2020. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!