Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon vonzódom a szaktársamho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódom a szaktársamhoz, de van barátnője. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nos a probléma a kérdésben is megfogalmazódott. Mivel ennek tudatában nem közeledem hozzá, mert nem vagyok egy alantas szuka, így nem történik semmi. A beiratkozás óta állandóan, szinte minden nap van szemkontaktus, akár többször is. Sokszor veszem észre hogy néz. Nyilván nem fogok odalépni hozzá hogy "csá tesó miapálya?". De hát akkor most hogy van ez? Van barátnője, akkor miért küld ilyen jeleket? Sajnos baromira tetszik, nagyon rég volt már hogy ennyire vonzódtam volna bárkihez. Ha srácként olvasod ezt, kérlek válaszolj a kérdésekre. :D Ha lányként, akkor pedig azt szeretném tudni, nektek volt e már hasonló és mi lett a végkimenetele?

-egy 20 éves mérnökcsaj.



2017. szept. 23. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

En azt nem ertem, hogy miert van ez a nezeted, hogy ha beprobalkozol egy foglalt sracnal, akkor szuka vagy.


Akkor tud egy harmadik fel bejutni egy kapcsolatba, ha az a kapcsolat fos es halalra van alapbol itelve. Innentol kezdve pedig nem kar erte.


Itt nincs arrol szo, hogy nekik gyerekuk van es egy csaladot bombaznal szet, szoval nyugodtan mutasd ki a srac iranyaba, hogy tetszik neked. Amennyiben kolcsonos es szar a kapcsolata, akkor majd kilep belole es kozeledik hozzad.

2017. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez vesztes helyzet. Kb ezek a lehetosegeid:

1. megcsalja a baratnojet

2. otthagyja a baratnojet, de akkor szamithatsz ra hogy teged is ott fog hagyni a kovetkezo szembejovo no miatt

3. evlezi hogy tetszik neked, es addig szorakozik veled amig lehet, te meg egyre jobban fogsz szenvedni


A helyedben en lezarnam a dolgot magamban.

2017. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom,hogy tégy tönkre egy kapcsolatot,nyilván fordított esetben neked sem esne jól.Viszont finoman tényleg tudtára adhatod,hogy bejön neked.Egy mosoly,egy pillantás,kis kedvesség.Aztán ő eldönti majd,mit kezd a helyzettel.Ha szereti a barátnőjét,nem fogja venni a lapot,ha te érdekled,közeledni fog,feladja a régit.Szerető viszont ne légy,az valóban qrvaság!
2017. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Keksz.
2017. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Egyetemen csak az van kapcsolatban, akin épp fekszenek! Szóval nyugodtan ess a farkára! Szexnél több úgysem lesz... :)
2017. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Aki kapja marja. Láttam én már olyat, hogy egy pasi szépen közeledett egy lányhoz, akinek volt barátja (de a kapcsolatuk vége felé jártak már), és össze is jöttek. Személy szerint drukkoltam nekik, mert nagyon egymáshoz valóak. Azóta már várják a babát :)


Ki kell deríteni, mi hogy mi van közte és a barátnője között, dúl e a love. Ha igen, mást kell nézni, ha nem mehet a buli .

29f

2017. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem gondolj bele, mennyire nem lennél a barátnő helyében. Ha a srác komolyan gondolja a szemezgetést veled, akkor majd ha veled lesz együtt más lányokkal is simán el fogja játszani, ha meg ő nem jelez ezzel, akkor azért nincs értelme folytatni.

Én nem értek egyet az előttem válaszolókkal, igenis szemétség egy harmadik személyként tönkretenni mások kapcsolatát. Egy jó kapcsolat is tönkremehet így (pl a srácnak szimplán tetszik a helyzet, a barátnő féltékeny, nincs elég önbizalma, hisztis lesz ettől, a srácnak elege lesz, stb), ha meg rossz, nem a te dolgod szétszedni őket, majd rajönnek. Ha ez utóbbi igaz, akkor meg legyen a srácban annyi, hogy azt lezárja, és utána pedig kezdeményez nálad.

Egyébként én azt vettem észre, hogy a szemezés, vagy amit te úgy érzel, nem feltétlen az is. A srácnak inkább feltűnik, hogy nézed, és reflexből visszanéz, vagy tetszik neki, hogy egy lány nézi. Nekem sok ilyen plátói dolog volt, és mindegyik srácnál úgy éreztem hogy csomót szemezünk. De egyikből sem lett semmi, még csak nem is közeledtek, szóval valószínűleg a szemezés sem volt az a szó szoros értelmében:DD csak én "flesseltem be"

Szóval szerintem engedd el inkább:)

2017. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

"akkor majd ha veled lesz együtt más lányokkal is simán el fogja játszani"


Ez akkora bullshit. Lehet, hogy most egy fos kapcsolatban van, csak meg nem sikerult lezarnia. Egy normalisan mukodo kapcsolatban pedig nem szemezgetne. Ne legyetek mar ennyire 1bites emberek.

2017. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazad van nyóccas. Mi ez a hülye következtetés lol... egy kapcsolat sem ugyanolyan
2017. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy ha Te leszel a barátnője,melletted is ugyanúgy fogja küldeni a jeleket más csajnak.Ha sokáig erre gondolsz,ki fogsz ábrandulni,ha csak nem vagy gerinctelen.
2017. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!