Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltál már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már ilyen helyzetben? és ha igen, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

van egy lány a suliban, aki már lassan 3 éve tetszik, és hát eddig halogattam, hogy megszólítsam, de elhatároztam, hogy szeptemberben megszólítom...tegnap viszont megtudtam, hoy összejött mással:S ezekszerint lőttek az egésznek, és tudom, én vagyok a hibás...volt már valaki ilyen helyzetben? és volt olyan akinek végül összejött mégis?? meséljetek erről....és szerintetek érdems lenne megszólítanom ettől még? úgy vettem észre, hogy sokat nézett engem régebben.

normális válaszokat légyszi!

17/f


2010. júl. 20. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
nem
2010. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

most nem mondod komolyan, hogy 3 éven keresztül tetszett egy csaj és még csak rá sem köszöntél....


hát sztem itt már nem nagyon van mit tenned, max. vársz, csak el kell döntened, hogy érdemes-e egyáltalán.......:S

2010. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Szerintem felejtsd el. Tudom, hogy nehéz, de ennek nem lesz így semmi értelme. Nem lesz könnyű elfelejteni, ezért azt javaslom, hogy attól függetlenül, hogy van barátja, próbálj meg beszélni vele, és elmondani mindent őszintén. Ha elutasít, hidd el sokkal könnyebb lesz elfelejteni. Mert amúgy csak ábrándozol, álmodozol a semmiről, ami csak időpocséklás. Én ugyanígy jártam. De szerencsére hamarabb észbe kaptam és léptem. Kosarat kaptam, de így könnyen túltettem magam rajta, és most kialakulóban van egy másik kapcsolatom. Tanultam belőle. Most már minden percet sajnálok, amit azzal töltöttem, hogy rá gondoltam.

Képzeld el, ha azóta már rég elmondtad volna neki... Elutasított volna könnyen továbbléptél volna, és azóta már lenne valaki más akivel boldog lennél. Vagy összejöttetek volna...

Szóval remélem tanultál belőle, és nem fogsz ennyit tökölni.


Több sikert a továbbiakban!


20F

2010. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szólítsd meg, és ha visszautasít legalább tudod mi a helyzet, viszont így csak azon agyalsz vajon összejöhetne-e?...De ha nem vágsz bele biztos, hogy nem jön össze.
2010. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!