Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez (bővebben lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, egy ideje megtetszett egy lány, elhívtam moziba. azt mondta szívesen jönne. megbeszéltem vele egy időpontot egy hete, legalábbis csak épp megbeszéltük volna, azt mondta másnap neki jó lenne, de még nem tudja, holnap beszélünk. másnap beszéltünk és azt mondta majd még kiderül estére, este beszéltünk telefonon mondta sok dolga van, másnap szabad lett volna, de nem nagyon akarta, kérdeztem mikor jó legközelebb, azt mondta egy hét múlva (kiment erdélybe egy hétre). most beszéljük a következő időpontot. szerintetek csak húzza a dolgot, vagy tényleg elfoglalt volt? találkoztunk már előtte, az jól sikerült. én úgy érzem kedvel, talán akar valamit. erőltessem ilyenkor, vegyem rá, hogy mindenképp jöjjön el, vagy bízzam rá, esetleg érjem el, hogy később ő akarjon találkozni.


vagy felejtsem el az egészet?


2010. júl. 20. 17:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
benne van a pakliban hogy egyszerűen tényleg nem ért rá egy hete.
2010. júl. 20. 17:03
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyugodtan. Mondd meg, hogy nem akarsz ráakaszkodni, de szeretnéd tudni, hogy ő is akar-e találkozni. De ezt úgy add elő, hogy ne érezze számonkérőnek a dolgot.
2010. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
felhívtam, azt mondta, hogy tényleg szeretne majd eljönni, de most elfoglalt
2010. júl. 20. 17:11
 4/12 anonim válasza:

Ha ennyiszer lekoptatna egy csaj nem hinném hogy csak a dolgai miatt.


Vannak csajok, akik addig jók, míg nem lesz komoly dolog a barátságból.

2010. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
félreérted a kérdést. csak egyszer koptatott le de azt nagyon sokáig húzta mire pontot tett a végére. lehet tényleg volt rá oka, vagy nem volt igazán kedve, de nem miattam.
2010. júl. 20. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha megbeszélted vele akkor nincs gond. Van, hogy tényleg így jönnek össze a dolgok. Légy türelmes, mert én is utálnám ha összejön pár dolog és emiatt menne gallyra egy bimbódzó kapcsolat.
2010. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ez azér erős, úgy néz ki a rajok nem csak a való életben "lopnak" hanem az interneten is. például figyelmet.
2010. júl. 20. 17:27
 8/12 A kérdező kommentje:
nincs, de ha igazán érdeklem akkor nem én vagyok számára a legfontosabb? úgymond? számomra ő a legfontosabb most.
2010. júl. 20. 17:28
 9/12 A kérdező kommentje:
le is szedte a modi.
2010. júl. 20. 17:29
 10/12 A kérdező kommentje:
na, beszéltünk, pénteken megyünk :-) jejee
2010. júl. 20. 18:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!