Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Azt hiszi 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

*Szandy* kérdése:

Mit tegyek? Azt hiszi 14 éves vagyok?!

Figyelt kérdés

van egy fiu 16 éves.és mikor meg látta a képem akor azt monda pont olyan vagyok mint egy 14 éves lány.montam mert annyi vagyok. pedig csak 13 leszek:S mitcsinájak?:O

szeretne járni veelm mert azt hiszi 14 vagyok(annyinak nézzek ki] járjak veel és ne mondjam el neki h 13 leszeel:O

vagy mit tegyek?


2010. júl. 20. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Jézusom :D ezek az aggasztó problémák :DD
2010. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon szerelmes vagy, akkor mond el neki


ha nem, akkor meg sztem 13 évesen hagyd. egy 16 éves srác csak dugni akar

2010. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd el neki, hogy hazudtál és csak 13 leszel.
2010. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

de ha meg tudja hogy 13 leszek akor nem fog velem járni :S

Ha nem mndom meg az igazat mi lesz szerintetek?

2010. júl. 20. 14:14
 5/15 anonim ***** válasza:
nem, szerintem hazudozzál tovább! ááááá :D ha ő deríti ki, akkor már bas*hatod, de ha te mondod el, akkor tuti nem lesz gáz. és minél előbb!!!!
2010. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát szerintem egy 12éves lánnyal 1 16éves fiúnak ciki lenne járni,meg nem 1 korosztály vagytok. teljesen más az érdeklődés. stb. te még nemhiszem hogy akarsz szexelni..

16/L

2010. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hát nem tudom.. szerintem tök jól ellehetsz vele..

Mond el neki..

Nekem is 13 éves volt a barátnőm, csak különböző okoknál fogva szakítanunk kellet.

Am meg ha szeret a srác akkor elnézi azt is h te nem akarsz vele lefeküdni még..

Nálunk müködött a kapcsolat

16/F


ja és most lett vége egy két hete..:D

Szall menni fog:D ;)

2010. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mond el neki az a legtisztább.

Ha amiatt meg nem szeretne veled járni akkkor örülj, mert csak testikapcsolatot szeretett volna.Ha az érzelmei pedig nem mocskosak akkor nem fog változtatni rajta a korod.

2010. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem eddig csak idősebb barátnőim voltak, mivel mindegyik idősebbnek nézett kb. 2 évvel

én sosem említettem a koromat, de amikor megkérdezték akkor mondtam h tippelj, aztán végülis megmondtam h mennyi is vagyok, meglepődtek de nem történt semmi, minden ment tovább :)

a lényeg h ne félve mond el ha esetleg meg kell tudnia, és ne szégyeld

16/F

2010. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
semmi keresnivalód egy 16 éves mellett, te még gyerek vagy, ő már fiatal korú. mást akartok a kapcsolattól
2010. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!