Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 eves lany vagyok es szuz,...

20 eves lany vagyok es szuz, naon fura helyyetbe vagyok mert mindenki korulotem azt hiszi h nem vagyok szuz es mar nagyon tapasztalt vagyok! A mostani pasim is azt hiszi mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 16:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
talán mondd el neki h még igen
2010. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki az igazat =) szerintem örülni fog neki, hogy ő lehet neked az első.
2010. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Noss!


Ha úgy érzed, hogy a pasid szeret téged, és te is őt és úgy érzed, hogy vele fogod elveszíteni a szüzességedet, akkor neki nyugodtan elmondhatod, az első pasi úgy is észre fogja venni, ha szűz vagy. De szerintem nem fog neki ez gondot okozni és nem fog ettől kiábrándulni belőled. Örülni, fog, hogy legalább nem feküdtél le előtte, senkivel.

2010. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mond el neki nyugodtan,sztem büszke lesz magára,hogy Ő veheti el a szüzességed..,ne szégyeld magad emiatt!;)Meg kár titkolozni,mert úgyis szemmel látható lesz együttlétnél,hogy még szűz vagy.
2010. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mondd el neki mindenképpen!De azért jól gondold meg eljött-e az idő ;-)
2010. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szevem ne paráz, én is szűz vagyok 21 éves létemre.

Pedig férfi vagyok. Nem hinném, hogy ez olyan nagy gond lenne. Ha szeret nem ez fogja érdekelni.

2010. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmit. :) Te nem híreszteltél semmit sem. Légy odaadó és szorgalmas tanítvány! :D
2010. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nos koszonom mindenki valaszat,lehet igazatok van es orulni fog h o lehet nekem az elso!de felek hogy nehogy elhagon emiatt,igaz sose montam h nem vagyok szuz!!
2010. márc. 27. 20:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ezért elhagy, akkor nem érdemli meg, hogy elvegye a szüzességed. Én 19 vagyok, szintén szűz, és ha a helyedben lennék mindenképp elmondanám neki. Szerintem egy igazi férfi örül, ha ő lehet az első.
2010. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy elhagy..,sokkal jobban örül egy fiú is ha olyan lánnyal hozza össze a sors aki még érintetlen és Ő vezetheti be a szexualitás világába;)
2010. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!