Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az jó, ha úgy szólítok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó, ha úgy szólítok meg egy lányt, hogy szia milyen napod volt?

Figyelt kérdés

Merthogy állítólag úgy kell odamenni, teljesen természetesen viselkedve, mintha már ismernénk egymást.

Vagy ez baromság?

Valaki adna tippeket, ami neki bevált?

És utána, hogy folytattad a beszélgetést?

Előre is kössz a válaszokat.


2010. júl. 20. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem zavarna, ha kicsit beszélgetnénk?

Talán így, őszintén.. De az hülyeség, hogy úgy kell odamenni, mintha ismernéd már.. Én legalábbis szimplán bunkóságnak venném, és le is írtad volna magad azzal..

2010. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem jó!

Teljesen betegnek tűnik. Vagy azt gondolja, őt nézed annak.

Ennél az is jobb, ha szemezés után, - ha úgy látod, neki is tetszel, - megkérdezed, hol láthatod újra.

2010. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ááá, dehogy! Idegenhez nem mehetsz úgy oda, hogy "milyen napod volt". Én tuti hülyének néznélek, vagy azt hinném, hogy összekeversz valakivel. A megszólításnál törekedj arra, hogy természetes legyen az adott szituban.

25/L

2010. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azt kérdezd meg tőle hogy hanyas melltartót hord... :D


Amerikai Pite 1-7. ;) x'D

2010. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem se túl jó ötlet..Inkább ugy, hogy szia már sokszor láttalak erre(nem baj ha nem igaz) nincs kedved beszélgetni, meginni egy kávét vagy valamit?

Ha ezt kedvesen mondod, és látszik rajtad, hogy nem egy elmebeteg vagy, nem hiszem hogy akármelyik lány is bunkón reagálna..Legalábbis én biztos nem.:)

2010. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Találjak ki valami nagy hülyeséget, vagy anélkül is itt maradhatok veled?
2010. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam az összes közül az utolsónak lenne esélye... :) Vagy a kérdezőnek. Szerintem simán válaszolnék, bízva benne, hogy addig rájövök honnan ismerem, és ha már elkezdtünk beszélgetni, lehet, hogy még jól is alakulhat :)
2010. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mnj oda hozzá, de inkább szerintem is kérdezd meg, hogy nem lenne e baj ha beszélgetnétek...meg mondd el neki, hogy hol szoktad látni...és akkor maj dmegy a beszélgetés magától..a léyneg, hogyha tetszik szólítsd meg...


Én pont tegnap ébredtem rá hogy sokat vártam, és a lánynak akit már 2 éve nem mertem megszólítani lett pasija...pedig arra készültem, hogy majd szeptemberben ha kezdődik a suli..de már mind1..úgyhogy légy bátor, nehogy így járj...

2010. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!