Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha üzenetben szólítok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha üzenetben szólítok meg egy lányt, az nagyon gáz?

Figyelt kérdés

(lányok válaszait várom)

Régóta kinézem egy csajt,de képtelenség vele kapcsolatba kerülni.Nem jár sehova,nagyon nehéz megközelíteni.Megtaláltam egy közösségi oldalon,és egyedül álló.Nagyon gáz ott üzenetben megszólítani?Bénának találjátok ezt? (30 év felettiek vagyunk)


2008. szept. 7. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem gáz!Írjál neki nyugodtan!:)

2008. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az.Írd neki nyugodtan,hogy szeretnéd megismerni.Nincs benne semmi rossz.
2008. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is irhatsz neki nyugottan,sőt.ez nem gáz egyáltalán.ird meg neki h szeretnél vele meginsmerkedni igy könnyebb lenne talakozz is vele!sok szerencsét!
2008. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Figyi, nem szemétségből, de 30 évesen már ennyi tapasztalatod lehetne, hogy nem gáz levelet írni.
2008. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem sem gáz! Én a párommal is így jöttem össze. Noha ismertük egymást, de üzivel kezdeményeztem. :)

Több mint 3 éve vagyunk együtt.

2008. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösszi a válaszokat csajok! Üzenet elküldve.
2008. szept. 7. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét :D és gratula, hogy osszeszedted a batorsagod, remelem meglesz a "gyumolcse"
2008. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!