Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha lenne öt napod felkészülni...

Ha lenne öt napod felkészülni a nagy randira/bulira/fellépésre akkor mit tennél azért hogy minél szebbnek, ápoltabbnak tűnjön a bőröd és a hajad?

Figyelt kérdés

Házilag készítenétek pakolásokat vagy a boltban vennétek?

Ha van valami tuti szépségtippetek, ami már nálatok is bevált, esetleg bevált pakolás recept (hajra és bőrre egyaránt jöhet) akkor írjátok meg itt :)))

Arcra nekem is van 1-2, majd cserébe én is megosztom veletek! :)))


2011. okt. 23. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

hát az arcomra nem szoktam használni semmit, de akkor lehet,hogy kipróbálnék valami maszkot, esetleg pihentetném a bőrömet azzal,hogy nem sminkelek :) hajamra meg boltban szoktam pakolásokat venni pl: syoss :) az elég is

te miket használsz?

2011. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én semmi újat nem kennék az arcomra, mert elég cinkes lesz, ha valamelyikre rosszul reagálok és toszta vörös leszek meg kipattogok. xD Az otthoni pakolásokat eleve kerülöm, mert a legtöbbel nincs jó tapasztalatom. :S

Talán ha eszembe jut, többet innék. Nem zabálnám magam tele olyan dolgokkal amikről tudom, hogy nem tesznek jót a bőrömnek (na nem mintha lenne ilyen nálam XD)

Előtte este/ha van idő, indulás előtt, feltennék egy hajpakolást (abból is a beváltat használnám), szőrtelenítenék, lefürdenék, megmosnám a hajam és kész. Feldobok egy laza sminket, buli jellegétől függően kicsit vadabbat akár. :D

2011. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Arcra: mézes-tejszínes pakolásom van, illetve bőrradírként barna cukrot szoktam használni mézzel, néha egy csepp tejszínnel

Írjatok még!

2011. okt. 23. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Méregtelenítő kúrába biztos nem kezdenék, mert tele lennék pattanással. Próbálnék minél kevesebbet enni többször. Az utolsó nap már nem ennék semmi puffasztót és a folyadékbevitelt is csökkenteném, hogy minél kevésbé legyek püffedt. Semmi alkoholt nem innék, mert az is visszatartja a vizet és püffedt leszel. A modellek is így csinálják a nagy bemutatók előtt. Pakolásnak valami jó hidratálót tennék fel, amiben van bőrnyugtató is, én készen szoktam ilyet venni a DM-ben, sokkal jobb mint a házi hülyeségek, azzal csak a koszolás megy meg nem is hat olyan jól. A hajamra viszont csinálnék egy olívaolajos-tojásos pakolást. Ennyi. És a nagy randi/buli előtt már nem ennék jópár órával, hogy ne dudorodjon a hasam. Esetleg bekapnék egy kis cukrot, csokit, hogy ne essen le a vércukrom.
2011. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!