Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetném el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy randizzon velem?

Figyelt kérdés

Msnezek egy lánnyal és állítása szerint már ő is találkozna már vele, csak az a baj hogy épp a jogsiját csinálja és állítólag az oktatója mindig csak a következő alkalom időpontját mondja meg.És így nem tudja a csaj hogy mikor tudnánk találkozni...

De nekem lassan elfogy a türelmem.Szerintetek mit mondjak a csajnak hogy randizzon már végre velem?

pl: egy sms formájába mit írhatnék?


2010. júl. 20. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ezt csinálta az oktatóm, de hát.. ha már tudja a következő időpontot, akkor tudja, mikor ér rá, nem?
2010. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt én se nagyon értem nála...

Ha akar látni akkor miért nem mondja azt hogy 1kor vezetek 3kor találkozzunk.


Érthetetlen :S

2010. júl. 20. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy járok épp a napokban :D

ő is vezetni jár és nem nagyon tudunk találkozni, mondjuk én már jóideje ismerem személyesen is, és tudom h sosem hagy cserben :)

hát én várok, jobbat nem tudok tenni

2010. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!