Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sok a 9 év korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 9 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nyáron ismerkedtem meg, konkrétan pár napja egy sráccal, aki 9 évvel idősebb nálam, 24 éves.
2010. júl. 20. 08:23
1 2 3
 21/24 Zaemon ***** válasza:
Szerintem aki 24 évesen egy 15 évessel akar járni az egyszerűen beteg! Nem igazán tudom elhinni, hogy egy érett férfinak (mert szerintem 24 évesen már annak kell lennie az embernek) egy 15 éves éretlen kamasz kell mint pár...
2010. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
15 voltam mikor megismertem a leendő férjem. ő volt 23 akkor. 18 évig voltunk együtt, aztán válás. Nem a korkülönbség miatt.
2010. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
na jo az aki azt irta hogy 15 éves a pasija meg 22 és 2 éve vannak együtt elég beteg dolog mert a lány csak 13 volt XD
2010. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

...

mindenkinek saját szíve-joga.

2010. aug. 5. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!