Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sok a 9 év korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 9 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nyáron ismerkedtem meg, konkrétan pár napja egy sráccal, aki 9 évvel idősebb nálam, 24 éves.
2010. júl. 20. 08:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát ha te 15 vagy akkor elég beteg.:D


Más életszakaszban nem lenne olyan gáz, de én 21 éves létemre biztos nem állnék le egy 15 évessel...

2010. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hááát, később nem lenne sok (szüleim között 8 év van), de így, hogy te még csak 15 vagy, középiskola elején álló GYEREK (nem bántásból írom), ő meg már 24 éves, valószínűleg dolgozó felnőtt férfi... én soknak érzem, de persze lehetnek egyedi esetek.
2010. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkoznék el, hogy egy 25 éves felnőtt férfi, vajon mit akarhat tőled, középiskola elején álló kislánytól? Miért nem a saját korosztályában keresgél? És te miért nem a saját korosztályodban keresgélsz?
2010. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ezekben mind van valami, konkrétan nem is mondta, hogy akarna valamit, csak utalgatott, hogy elmehetnénk bulizni, és egyfolytában együtt lógtunk, hülyültünk, mindig elhívott, hogy menjünk ide-meg oda a nyaraláson.
2010. júl. 20. 08:33
 5/24 anonim ***** válasza:

08:28-as a kislány helyzetét jobban megértem, elhiszem, hogy egy 24 éves, valószínűleg jóképű pasi jobban bejön neki, mint a 15-16 éves fiúk, akik elég kisfiúnak tudnak még kinézni :) (persze nem mindegyik). Meg hát szerintem mindegy lány zúgott bele igazi férfiba kamaszkorában, még ha csak plátói szerelemmel is.


A pasi helyzete tényleg bonyolultabb - az egy dolog, hogy fiatalabb lány kell neki, de 15 éves?! Aki még kifejlődve sincs rendesen testileg, aki még az érettségitől is elég messze áll... nem értem miért nem legalább 18 évesekkel kezd.

2010. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Na ja... =/
2010. júl. 20. 08:37
 7/24 anonim ***** válasza:
Sztem nem sok! Egyáltalán. Én is anno 15 éves voltam amikor összejöttem az akkor 29 éves barátommal.
2010. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
És hogy alakult? Kicsit kérlek mesélj. :)
2010. júl. 20. 08:40
 9/24 anonim ***** válasza:
:DDD nekem volt kb 12-13 évesen egy plátói szerelmem aki 6 évvel volt idősebb nálam XD Igazából nem sok meg hát emberfüggő is ki mennyire érett vagy éretlen. De most még így 15 évesen sok. Bár szerintem ahogy betöltöd a 18at nem lesz az mert akkor már azért az emberek is felnőtebbnek néznek úgy mond. Meg hát addigra komolyabb leszel stb...De egyébként sook husznéves fiu van aki persze vonzó neked mert más mint a korodbeliek érettebb férfiasabb de mégis fiatal vonzó stb. de általában az ennyira fiatal lányoknál benne van a pakliban az is hogy csak szexet akarnak főleg ha szűz lány. Konkrétan nem fogják ki mondani és majd megtapasztalod hogy a csillagokat is képesek lehazudni az égről főleg mert sokkal érettebb mint egy 15 éves lány. De persz nem biztos hogy csak azt akarná ha akar valamit is.
2010. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

előző vagyok:D Egyébként a bnőmnek is a volt barátja 25 éves bár a bnőm 17-18 volt és a fiú is elég sokat hazudott mert tudta hogy a bnőm fiatalabb tapasztalatlanabb sokkal mint Ő.



L/19

2010. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!