Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sok a 9 év korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 9 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nyáron ismerkedtem meg, konkrétan pár napja egy sráccal, aki 9 évvel idősebb nálam, 24 éves.
2010. júl. 20. 08:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ők már azért tudják mit kell mondani és tenni:D
2010. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Kissé furcsa arra gondolni, hogy ő csak kihasználna, mert ő egyszerűen annyira fantasztikus ember, hogy szinte nincs is olyan. Szóval... aj...
2010. júl. 20. 08:56
 13/24 anonim ***** válasza:

Talán ha ismernénk a körülményeket, jobban segíthetnénk.


Honnan ismered? Mióta? Most barátok vagytok, milyen rendszeresen találkoztok? Egy helyen laktok?

Te szűz vagy még? Ha igen, készenállsz arra, hogy ha összejössz vele, nagyon rövid időn belül elveszítsd (mert egy 24 éves pasi nem vár sokáig, még akkor sem, ha nem csak "azt" akarja, hanem többet.)

Volt már barátod? Ha nem, nem lenne jobb olyannal "gyakorolni", aki szintén tapasztalatlanabb? Úgy értem, egy 24 éves férfi másképp udvarol, más dolgokat mond, nem biztos, hogy minden szavát úgy értelmeznél, ahogy kéne...

2010. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

09:13: Pssssszt.

09:09: Az van, hogy igazából én már csak a korkülönbség miatt sem tudnék sok dolgot elképzelni köztünk. Eléggé jóban lettünk szimpla 2 nap alatt... Barátok vagyunk, és mint már mondtam, eléggé úgy tűnik, hogy rám hajtott, de igazán nem tudom, hogy mi van...

2010. júl. 20. 09:19
 15/24 anonim ***** válasza:
Tehát pár napja ismered csak, de már áradozol róla hogy milyen tökéletes... na ITT látszik, hogy mennyire gyerek vagy még.
2010. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az
2010. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
nem sok szerintem
2010. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 blanku ***** válasza:
100%
Én is 15 lány vagyok és 2 éve tart a kapcsolatom egy 22 éves fiúval.Nagyon jó kapcsolat van köztünk és az elejétől nem azt akarta hogy lefeküdjek vele.Addig várt ameddig én úgy éreztem kész vagyok rá.Szóval nem minden esetben ki használni akar egy kisebb lányt egy idősebb fiú.Szerintem nem sok,ha te úgy érzed hogy tudnál vele lenni akkor hajrá!
2010. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Érdekes szitu sztem is ebben a korban még sok a 9 év sztem ilyenkor még két külön világ vagytok. Te még szinte gyerek ő már dolgozó férfi. De pl ismeősméknél sztem nem sok ott a srác 28 bnöje 19 ők már azért inkább egy korosztály és egy világban élnek mint egy 15 és egy 24 éves Mondjuk ez attól is függ te mennyire vagy érett.
2010. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

24 éves fiú vagyok,a barátnőm 16 éves.

Jól megvagyunk,nagyon szeretem:)

Remélem velem marad örökre:)

2010. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!