Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak annak a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak annak a pasinak aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

1 hétig nyaralni volt, és holnap találkozom vele újra. Miket kérdezzek tőle, hogy ne legyek túl kíváncsi, de mégis észrevegye hogy érdekel? Ilyeneket lehet, hogy: kikkel volt, milyen volt, miket csináltak stb?

De egyéb ötletek is jöhetnek :D


Jah, és miket mondjak, hogy azért valamennyire észrevegye, hogy tetszik? De kezdeményezni nem akarok, csak inkább egy kicsit elindítani a dolgot. Még 2 alkalommal fogunk biztosan találkozni, aztán vége a tanfolyamnak...


2010. júl. 19. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Térdelj elé... Ha sár van akkor a cipőjére és láss munkához.
2010. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogyha ott vagy, az adott szituációban, akkor jön az magától, szerintem ne tervezd meg ennyire előre.

Ok, mondjuk kérdezel vmit,arra ő válaszol, és visszakérdez, a beszélgetés tehát elindul..

Nyugi, jön az magától is.

2010. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem akarsz feltűnősködni, akkor csak annyit kérdezz, hogy szeretne-e mesélni Neked a nyaralás alatt történt dolgokról :) Aztán majd ha elkezdett beszélni, kérdezz közben rá dolgokra és így már biztos rá fog jönni, hogy tetszik neked, de azt is látni fogja, hogy nem vagy annyira nyomulós :))(hajrá!)
2010. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mosolyogj. Nevessetek. Esetleg célozgass neki. Hívd el egy italra. Esetleg menj bele a csaj-pasi témába. Abból egy idő után kijönnek a dolgok, ha szerencséd van:) Kérdezd meg, milyen lányok jönnek be neki, meg ilyenek. Nem kell túlságosan, csak kényelmesen, add magad. Néha meg is érintheted, majdcsak leesik neki. Ha viszont nem akar tőled semmit, akkor tudod: "Az Eiffel-torony így magas, a villamos meg így sárga, akinek meg nem kellek, menjen a p***ába"
2010. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na hát ez az, hogy nem is tudom 100%-ra, hogy van-e barátnője...:S

Illetve a közösségi oldalakon egyedülálló, de még december környékén írt neki egy lány olyan megszólítással, hogy "Szia Nyuszó" megnéztem a lány adatlapját, és január végétől van kapcsolatban. Szóval lehet nincsenek már együtt. Hát akkor kiakadnék ha lenne barátnője, de amúgy sokszor van hogy nézeget engem.

2010. júl. 19. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy : Broáfff... Kb 4 szelet pizza és 1 liter pálinka után a fülébe súghatod :)
2010. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mit mondjál annak a pasinak aki tetszik neked??

Hu hát ez elég fogos kérdés!!!

Mondjuk én azt mondanám neki hogy: figyelj tetszel nekem lehetne-e köztünk vmi???:D

Nem logikus??:D

2010. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
jo a segged, kő kóla?
2010. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tettszel
2010. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
sztem ne mondj semmit,ha nem vagy biztos a dologban, mert még pofára esel. :)
2010. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!