Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak a pasinak az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a pasinak az első randin? Hogy lehetnék humorosabb?

Figyelt kérdés
Mert tudom, hogy a srác akivel randizni fogok a vicces lányokra bukik, de miket kéne mondanom neki, hogy annak találjon engem is? Mert az első randikon mindig "kissé" leblokkolok és nem hogy humoros, de semmilyen dolognem jut eszembe. :(
2008. aug. 24. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a humorérzéket lehet fejleszteni, olvassál pl. rejtő könyveket, vagy nézzél poénos filmeket (itt most nem a ben stiller-féle helyzetkomikumos filmekre gondolok, hanem pl. monthy python-ra).


de még fontosabb, hogy próbálj meg ellazulni, sokkal gázosabb, ha erőlködötten próbálsz poénkodni, mintha csak az ő viccein nevetnél, de azokon legalább őszintén.

2008. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
mondjuk perverz vicceket tanulj meg és azt süsd el mert arra tuti bukni fog
2008. aug. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is inkább őszintén add magad, nevess az Ő viccein inkább, de ne eröltesd azt, ami nem jön természetese. Gondolj csak arra, hogy valami oka biztos van, hogy randizni mentek, tehát van benned valami ami megfogta, tetszik neki. Ha az első randi nem lesz tökéletes, az sem katasztrófa szerintem. Próbálj meg ellazulni, és arra gondolni, hogy tetszel neki, mert különben nem randizna veled.
2008. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj önmagad lenni és engedd el magad. Ne görcsölj mert azt észreveszi. Csak mondd ami eszedbe jut, válaszolj frappánsan ha kérdez, aztán majd kialakul a kommunikáció.
2008. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok.


azt még akartam mondani, hogy csak kimaradt, hogy a humorra nehéz rákészülni, pont az adja a lényegét, hogy spontán. ha nem jön magától, akkor inkább ne erőltesd, mert a visszájára sülhet el.

2008. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó válaszolóval értek egyet. Inkább ne legyél humoros, hanem pl az aranyosságod fogja meg. Szal ez most hülyeség h csak az olyan lányok jönnek be neki. Add önmagad mindneképp, mert ha pl rákészülsz h te most poénos leszel, és még jól is sül el a dolog, de ha összejöttök, akkor előbb utóbb kiderül h nem vagy te olyan poéngyár, mint ahogyan azt hitte. Szal mindneképp önmagad legyél.
2008. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többivel, csak lazulj el:) a humora az mindig magától jön
2008. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!