Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki nem akar gyereket az ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem akar gyereket az ne is akarjon párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell találnia a párját aki hasonló gondolkodású


22F

2010. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
dehogyisnem
2010. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem akarok gyereket vagy 7-8 évig, de párkapcsolatot igen.
2010. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
hülyeség
2010. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
28 vagyok, a korombeliek már mind akarnak mondjuk 5 éven belül. de nekem az is mindegy lenne, ha 15 éven belül, mert nem fogok hazudni, hogy majd valamikor akarok, mert nem. Akkor keressek a fél %-ból vagy nagyon fiatalokból, vagy?
2010. júl. 19. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Valamit valamiért, nemde? Miért, mit hittél, különleges igényeid vannak, de nem akarsz bármit is feláldozni érte? Vagy legalábbis elfogadni, hogy sokkal nehezebb úgy? Nem akarok rosszat, félre ne értesd, de ez nem így működik, ahogy te elképzelted.
2010. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
te még nem akarsz.. mi ezzel a gond? gondolom, egyetemet végeztél, és még élni akarsz 1 kicsit, ezzel nincs is gond. engem inkabb az háborit fel, amikor vki tizenévesen, tiniként, vagy a 20-as évei elején szül.. aztan meg 30 éves korában elvált asszon 2-3 gyerekkel.
2010. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
így van, részben, valóban egyetemet végeztem, de én nem most nem akarok én sose akarok és igazából örülnék, ha többen gondolkodnának így, mert szerintem a legnagyobb önzés a gyerekvállalás, ha nem tudsz neki mindent biztosítani, pláne túlnépesedés van, szegénység, válság, stb-stb. Nem változtatom meg a véleményemet.
2010. júl. 19. 19:44
 9/9 anonim ***** válasza:
az a te dolgod, ha nem akarsz gyereket.. és ennyi. de sztem sokan igy vannak vele, akik egyetemet végeznek. én is.. de én mondjuk azért egyet mindenképpen vállalok majd.
2010. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!