Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha egy fiún (arcán) sok az anyajegy? (kép)

Figyelt kérdés

persze nem fogom a saját arcom megmutatni, de itt egy rajz, kb ennyi anyajegyem van, és nagyon zavarnak, nem tudok mások szemébe nézni anélkül, hogy ne gondoljam magamban, hogy jaj az anyajegyeimet most látja és tök gáz... :S


[link]


2010. júl. 19. 00:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

hát...

nekem szeplőim és anyajegyeim is vannak...

de engem nem zavar...

jah a kép meg nagyon lol


14/F

2010. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna és téged se zavarjon! Ha mégis ennyire rosszul érzed magad tessék leszedetni,de szerintem így is jó vagy! A rajz meg tényleg jó pofa :)
2010. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2010. júl. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

nem!!

a tesóm is ilyen, és őt se zavarja, sőt kifejezetten vonzó tud lenni!!:-D:-D

2010. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez a kép annyira édes!!!!:)


Az én arcom is tele van anyajegyekkel, de csak ilyen picikkel!Szerintem nem is annyira feltűnő!

2010. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 300 anyajegyem van, ebből elég sok az arcomon, kb. 30-40 (nem rémlik). Nem gáz, nyugi. Régen én is féltem ettől, de nem szabad! :)

20/L (van párom, több,mint 4 éve)

2010. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem nagyok és nem kiállóak akkor egyáltalán nem zavaró, sőt aranyos, szexi :)
2010. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ez a kép valami haláli :D
2010. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!