Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjek fel egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel egy nálam idősebb férfit?

Figyelt kérdés

20 év van köztünk , nincs pénze mielőtt valaki azt irnà arra megyek.

A pali mèg nem ismer,a munkahelyét ismerem ott tudnék vele ismerkedni,de ha sűrűn megyek az feltűnő.

Praktikákat vàrok.


2019. nov. 23. 00:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen próbálok,csak az a baj az ő munkájához totál szőke vagyok :D de általában a pasik szeretik ha lovagiasak lehetnek és segítenek mit hogy kell
2019. nov. 23. 09:52
 12/12 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ne a munkájával kapcsolatban kérdezz.. hanem merre van ez vagy az a kávézó, ahova épp egyedül tartasz... muhahaha de szar. De én nő vagyok nem nekem kell ezt...bár ha eddig nem figyelt fel rád, eztán miért tenné? Ha meg felfigyel rád, szerintem elég egy huncut mosoly és megy magától a dolog. Ha meg nem...nos nem tudom akkor mi van, mert mulya pasik, még nem tudtak felszedni. :D
2019. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!