Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet találni idősebb nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni idősebb nőket?

Figyelt kérdés

Úgy 35-45 évesre gondoltam, akár alkalmi kapcsolatra is. Elkezdtek valamiért vonzani az idősebb nők. Én 20 lennék, és főképp Hajdú megyébe keresnék. Esetleg vannak olyan oldalak ahol lehet találni ilyen korba nőket, akiknek bejönnek az ilyen fiatal "férfiak"? Vagy olyan hely esetleg?


Tekintsünk el attól hogy nem mindenkinek jönnek be az ennyivel fiatalabbak. És nem hivatásosokra gondoltam. Esetleg valami tipp?


2019. okt. 26. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dugnád.com
2019. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom társkeresőn. Vagy elmész szórakozóhelyre.
2019. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most írtam hogy megdugnad.com.


Beállítod a kort meg a helyet oszt cső.



[link]

2019. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Férfinak nem neveznélek 20 évesen. Max dúsabb a kukiszőröd, de ettől még nem lettél férfi.

Van munkád egyáltalán?

2019. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Munkám van. És végzettségem is. Meg érettségim. És az általad megfogalmazott indok miatt tettem idézőjelbe a férfi szót. És persze ezért is van a fiatal szó is előtte. Bár nem értem hogy 10 éves létedre hogy lehetsz a felnőtt kategóriába kedves négyes. :) Ennyi szövegértéssel...
2019. okt. 26. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig 20 évesen bőven nagykorú, felnőtt férfi vagy. Ezen az oldalon miért keverik a vénembert a férfivel? Vannak fiatal férfiak, középkorú férfiak és öreg férfiak,alias papák.Kissebbségi komplexus a fiatal férfiak felé?
2019. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az oldal amit linkeltetek, fizetős, vagy hogy működik?
2019. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bakker kattints a linkre, majd megtudod.

20 évesen ennyi elvárható!

És ne nevezz idősnek egy 40-est, mert abból nem lesz dugás!

2019. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!