Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Más is utálja rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Más is utálja rajtam kívül, ha a csajok (vagy a kiszemelt leányzó) learanyosozzák?

Figyelt kérdés
Azért lányok válasza is jöhet, csak légyszives írjátok oda.
2010. júl. 18. 10:35
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

életemben nem tudnám mondani neki, hogy aranyos. POnt ezért. Pincsikutya stilus. Tanitsd meg mi a helyzet.


Lány

2010. júl. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nincs sikerema lányoknál... mégis sokmindenktől kapom h aranyos vagyok... Inkább lehetne fordítva :P

19/f

2010. júl. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva (nem tudom menyire offolták el, nem olvastam végig a válaszokat):


Asszem vágom mire gondolsz, van az, amikor az "aranyosozással" pont azt hozzák tudtodra, hogy te az ő szemükben csak plüssmaci lehetsz. Ez krvára felvasz!!! Már hogyne vaszna fel?! Attól meg már ütni tudnék, amikor nem azért kapom a savat, mert kéretlen vagyok, vagy mert túlfújva, vagy túl gyorsan téregetek a tárgyra, hanem azért, mert azok a kis picák nagylánynak akarják érezni magukat. Akkor meg ki fog titeket rendesen meghágni?! - kérdem én. Az atlétás fazz helyi uzi, aki valszeg úgy tosz mint a rota???? Aztán meg rinyálnak a kis 19 éves hülye pijnák, hogy milyen suták a fazzik az ágyban! Az emberi hülyeség fáj az egészben a legjobban. Az még haggyá, hogy ki kell hagynunk egy jó numerát mindkettőnknek, mert nivea úszik az agyuk helyén, még meg is fejelik az egészet egy alázásnak szánt fennhéjázással, amivel igazából égnek mindenki előtt, akinek van nívója. Azt meg haggyuk, hogy a végén a férfiakat, sőt, néha általában a szexet okolják azokért a kudarcokért, amiket a végigflegmázott proli éjszakázásukkal sikerült kiharcolniuk maguknak.

Fogadj meg egy jó tanácsot, ne strapáld magad ezekkel a nőt imitáló éretlen kis libákkal! Vannak igazi nők, akik tudják mit akarnak, és tudnak okosan viselkedni, ha van esélyük célt érni. Jobbak az ágyban, jobban díjazzák az udvarlást, és könnyebb velük szót érteni. Csak tanuld meg kiszűrni őket! Ehhez kell tehetség, az ismerkedésnél már csak észnél kell lenni.

2010. júl. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha mellette férfiasnak, szexinek és sármosnak is tart, akkor nem, de ha csak aranyosnak tart akkor is a másik három hiánya miatt ellenkeznék és nem az aranyos miatt.


28F

2010. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!