Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Más is utálja rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Más is utálja rajtam kívül, ha a csajok (vagy a kiszemelt leányzó) learanyosozzák?

Figyelt kérdés
Azért lányok válasza is jöhet, csak légyszives írjátok oda.
2010. júl. 18. 10:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen cuki kérdést csak egy aranyos fiú tud feltenni.


22/l

2010. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
mért utálnám ? 16/f
2010. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
én kifejezetten gyűlölöm, ilyenkor azt szoktam mondani menjen az általános iskolába ott vannak aranyos fiúkák
2010. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
ha learanyosoz az mar jo jel...barcsak velem tennek meg!
2010. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az nem feltétlenül jó jel, mert ha ezt teszi, úgy tekint az emberre mint a pincsikutyájára, nem pedig úgy, mint akivel dugna.
2010. júl. 18. 11:09
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

így van, utálom én is az "aranyosozást". ha elhívom randira, nem a haverja akarok lenni, vagy az aranyos játszótársa. csak az a baj, hogy a nők gyávák, paráznak mindentől és azt se meri kimondani, hogy hagyjuk.

utálom az ilyet

2010. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én is utálom.
2010. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Én is szoktam mondani,hogy "de aranyos srác" de ebben semmi sértő nincs szerintem.Az annyit jelent,hogy tetszik.Bár az aranyost lehet külsőre meg belsőre is érteni,én inkább külsőre használom,ha belsőre gondok az "kedves".

Én a helyedben örülnék ha "learanyosoznak" a lányok,mert az azt jelenti,hogy nem vagy közömbös nekik,jó esetben tetszel is a csajoknak =Đ

Ł/15 ^^

2010. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Melyik jobb??

-De aranyos vagy!


-Fúj, de csúúnyaaa?!



Nah, ugye?!XD Lehet érezni a különbséget!XD

2010. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem értem mit kell vagy lehet ezen utálni. Mindenképpen pozitív, ha egy lány azt mondja egy fiúnak, hogy aranyos. Pont, hogy inkább örülnöd kéne neki, mert ez jó jel, meg tetszel neki.
2010. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!