Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok melyik stíluss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok melyik stílussal lehet sikeresebbnek lennni, a kicsit parasztabb, szivatósabb, vagy a kedves és viccelődővel? :D Vagy srácok nektek melyik jött be jobban? :D

Figyelt kérdés
Itt am főként a keményebb dió csajokra gondolok, akik húzzák az ember agyát..:D
2010. júl. 17. 22:46
1 2
 11/19 flora08 ***** válasza:
Bunkó? Parasztos? Az kinek jön be?:S nekem biztos nem:S
2010. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
jah az kell hogy teljesen össze zavard a lányokat, hogy bunkó legyél még is vicces, szívass, de játékból, aztán mikor kezdem úgy érezni hogy tényleg komolyan gondolod kedves vagy és megint vicces. hogy húzd az agyam, hogy össze zavarodjam tőled, mert akkor érdekes leszel számomra.
2010. júl. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 GPM válasza:

nekem az jön be,ha valaki tagadhatatlanul önmaga,és nem aszerint veszi fel a különböző átlátszó stílusokat, hogy kinél szeretne bevágódni.

meg az ilyesmi mindenkinek a saját dolga.

érted?

2010. júl. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat, még mondhattok véleményt ha tudtok:):D
2010. júl. 20. 01:19
 15/19 anonim ***** válasza:
fiúk vok. de sztem senki se szereti, ha szivatják, akárhogyan is.
2010. júl. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
:) en szemely szerint eleg kotekedos tipus vagyok es huzom a srac agyat:) de szeretem vica versa:))) szerintem egy ilyen kis jatek nagyot tud dobni egy ismerkedesen.. es nekem mutat is sokat az illetorol.:)) persze ez egyeni.. de pl nem jo ha mar bunkosagba vagy parasztsagba megy at, de szerintem a "normalis" pasik csipik, ha persze csak egy ideig es korlatok kozott, de huzzak az agyukat... es egy belevalo csaj sem ijed meg egy kis csatatol, ami siman folytatodhat csokcsataban... "buntetessel":)))))))
2010. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szerintem mindenbol egy kicsi... mertekkel... ugy pont jo... kell tudni mindig hogy mijen hangulat van es hogy hozd meg a kedvet ha pl rosz... nekem az osszes baratom ijen volt ...
2010. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Attól függ, milyen a lány ízlése.

Szerintem vegyítsd a kettőt :D.

Mert nem jó, ha túl paraszt és az sem, ha mindenből viccet csinál.

Sok sikert (:

L/15

2010. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A parasztokat csak akkor szeretem, ha foglalkozásuk van a szóval jelölve. Ennek ellenére én bírom a negákat (azt hiszem ez a neve annak, amikor valami negatívumot emel ki bók gyanánt), vagy ha ironikus, ha beszól. Én is ilyen vagyok, és szeretem a jó szóváltásokat.
2010. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!