Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A társkeresőn megláttam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn megláttam egy bp lányt és meg tetszett de. "?

Figyelt kérdés
írtam de nem ír vissza lehet hogy már nem is használja a fiókját de nagyon tetszik. Van valami mód h valamilyen kapcsolatot teremtsek vele? nagyon fontos lenne
2010. júl. 17. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom meg tudod nézni, hogy mikor lépet be az oldalra utóljára ebből megtudod használja e vagy nem, vagy éppen elolvasta e már a levelet. (a kimenő üzik között nyitva van a boríték amit neki küldtél) Vagy nem nézte még meg vagy nem tetszel neki és azért nem ír! Várjál jobbat nem tudok. Vagy éppen már tudod hogy hivják nézd meg valamelyik közösségi oldalon és ott is írjál neki levelet :-)
2010. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy ha jól néz ki akkor 1000-en írnak neki sajnos és már gondolom unja
2010. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy már elolvasta és nem tetszel neki,ezért nem ír(magamból indulok ki. :$ xD) de nem akarlak elszomorítani,lehet,hogy az játszik közre,amit az 1.válaszoló is említett. :D sok sikert!
2010. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Netes társkeresés az egy baromság!(saját tapasztalat)
2010. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!