Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat a lany, szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat a lany, szeretem? , ha igen, o is akarja?

Figyelt kérdés

egy ideje elég közvetlen kapcsolatba kerültem egy lánnyal,visszafogott komoly lány,nehéz kalandokba invitálni.éreztem ahogy fokozatosan átváltunk a felületes vdvarias kedvességből a mély őszínteségbe,stb olyan szinten hogy egy idő vtán már teljesen megismertük egymást.kettesben minden mvködött, mégis általában elkísértem.nem találkoztunk.hogy mondjam.szóal jól alakult a dolog.viszont most szeretnék direktbe lépni.


van egy kis probléma.őt felvették az egyetemre,engem nem.sok ismerősöm szerint ez így már alapból felejtős. de én reménykedek.festetem neki egy falra egy képet.nagyon tetszett neki iwiwre facebookra is kitette. imádja.de nem tvdom érti e.az vzenet az volt hogy mindenre képes lenék érte,és szeretem.a lány nem kezdeményezo típvs,itt nekem kéne lépni.szerintem az vzenet célba ért.ha nem ellenkezik ezek vtán mit tehetnék?elhívtam valahova. először eljött. az szarul sikerült. most elhívtam még1x. alapból tartok attól,hogy az egyetemen másokkal fog kapcsolatba kerülni és ledarálódok a játékból.jövőre felvesznek de osztálytársak sosem leszünk.és bármikor bárkivel összejöhet addig.soval.most azt,amit nem akartam erőltetni.eröltetnem kell.de nem tvdom hogyan. már kezdem elhitetni magammal, hogy ideje elfelejteni.egy ideje amúgy nagyon rászálltam.


2010. júl. 17. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem addig teperj amíg meg nem tudod akar-e tőled valamit vagy nem.

Szerintem ha már elhívtad randizni akkor a következő randin akár érzékien meg is csókolhatnád.

És ha szereted akkor mondd meg nki (de te ismered csak akkor ha nem élne visza vele)

Vagy mondd neki,hogy többet akarsz tőle stb..

Simán kérdezd meg a csók után h lennél a barátnőm?

De azért majd írd meg mi lett kettőtök között.

Sok sikert:D

16/L

2010. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!