Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti járnátok egy airsoft...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti járnátok egy airsoftossal? Vagy egy tájfutóval?

Figyelt kérdés
airsoftozom és tervezem a tájfutást is és kiváncsi vagyok hogy ezt mutassam vagy inkább ne beszéljekróla?
2010. júl. 16. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
nem sok köze van a nőkhöz csak ha sokat keresel vele
2010. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
:O
2010. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Állandóan darálnád, és elfutni se tudna. Remek ötlet.
2010. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

mindenkinek kell egy hobbi, ha tetszel nekem ez nem befolyásolna, ha nem tetszel akk meg ez sem változtatna semmit:D

szal megint ott vagyunk hogy emberfüggő.

2010. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is futok...:)

Szóval igen, járnák ilyen fiúval:)

2010. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

igen én is erre gondoltam (utolsó)

de én ezt a kérdést azért tettem fel mert sokan ugy gondolkoznak ,hogy "mármegint egy militarista pö'cs"

pedig az hogy as-ezik az ember nem azt jelenti hogy "militarista" én inkább adrenalin és önkinzás függőnek mondanám magam.

2010. júl. 16. 22:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha emberileg normális az illető járnék vele. (nem bunkó, értelmesen tud beszélni, stb.)

20/L

2010. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát elég katonás vagyok de nem militarista csak egyszerüen szeretem a rendet és a fegyelmet. egyépként 19/f vagyok és barátnőm még sosevolt.
2010. júl. 16. 22:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Én minden hobbival úgy vagyok, hogy amíg nincsen belegágyulva addig teljesen mindegy... 21/L
2010. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
az airsoft sztem tök jó ha nem fényezed egész nap a fegyveredet meg magadat vele és nem azt meséled állandóan hogy úúú ilyen rugót vettem bele meg az enyém ilyen pontos
2010. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!