Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek? Tetszik egy srác. Bőv lent.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és van egy srác (17), aki az osztálytársam volt általános iskolába, ahol a magyar órákon egymás mellett kellett ülnünk 2 éven át (7. és 8. osztályban); (most 11.esek leszünk)

nagyon jól elvoltunk akkoriban, msn-en is sokat dumáltunk, de csak mint barátok.

rég nem láttam őt, de tegnap koncerten találkoztam vele, vagyis úgy jöttek arrafelé haverjaival, megfordult meglátott és egy meglepődött fejet vágott, ilyen "te hh itt?:O" aztán megölelt... ma írtam neki msn-en, hogy meglepett az öleléssel, aztán mondta, hogy majdnem mindenkit megölelt, akivel találkozott ismerőseivel.

kissé be volt rúgva.

ezzel az öleléssel felhozott bennem emlékeket, és hiányzik, nagyon tetszik is, szeretnék járni vele, viszont tudom, hogy nem vagyok az esete, külsőre legalábbis biztos nem. amúgy másik városba jár suliba, kolis, hétvégén jár haza csak.

szerintetek mit csináljak?


ja amúgy mikor régebben írtam neki msn-en, nem nagyon beszélgettünk.

tanácstalan vagyok :/

köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 16. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én 11 vagyok és nekem van valaki akivel sokat dumálok msn-en. lécciii mond azt hogy én nem leszek olyan mint!
2010. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
olyan mint ????
2010. júl. 16. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem puhatold ki h mi a véleménye rólad..Mert lehet h azóta megváltozott. V hívd el vhova beszélgetni és ott hozd fel a témát. 22/F
2010. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele, hogy tetszel neki, beszélj vele msn-en, és persze személyesen is keresd fel, lehet hogy az esete vagy, ebben ne legyél olyan biztos. Majd ha mondjuk 1-2 hete beszélgettek, akkor mond meg neki, hogy amúgy tetszik neked, és majd akkor minden kiderül! Hajrá ;) 15/F
2010. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az a baj a személyes talikkal, hogy zavarban vagyok és elpirulok, de nagyon durván. :S:S bár ebben a melegben nem tudná, hogy miért vagyok piros: a meleg miatt, v mert zavarban vagyok.


beszélgettem vele msn-en az elmúlt pár napban, egész jól elvoltunk, még játszottunk is msn-en :)

kis incselkedéssel megadta az lakcímét is :D bár azzal sokra nem megyek (: de azért jó jel :D


félek nagyon a visszautasítástól :S:S


amúgy köszöönm a válaszokat! :)

2010. júl. 22. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!