Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most komoly tényleg átvert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly tényleg átvert?

Figyelt kérdés

Msnen beszélgetek egy csajjal és már mondta is hogy a héten mindenképpen le fog hozzám nézni, na meg mindig kérdezi, hogy én nem-e megyek be abba a városba ahol ő lakik, hogy találkozzunk.Ma írtam neki egy smst hogy este megyek oda bulizni találkozzunk.Kiderült hogy a szám amit megadott nem az övé.

2 választás van elgépelte vagy átb@szott.

Szerintetek?:)


2010. júl. 15. 20:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
HAllod de akkor ez egy mániás mert az első 3 napba mindig ő írt rám xd
2010. júl. 15. 20:32
 12/17 anonim ***** válasza:
E-mailben megkérdezheted, max. akkor várnod kell a válaszra, de ha fontos, hogy összejöjjön, akkor szerintem ne vádaskodj, hátha tényleg csak elirta. Ha meg nem, akkor nem fog jelentkezni, de az erkölcsi fölény nálad lesz. Tudom, ez sovány vigasz, de még mindig jobb, mintha elküldenéd a pics.ba, miközben csak bénázott kicsit.
2010. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Netes csajozás ismét fail...

ez egy ilyen műfaj.

2010. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, ne cselekedj amíg nem biztos hogy szándékos volt. Ha viszont az volt, akkor bizony gyakori csajoknál hogy kamu számot adnak meg. Bár én ezt csak akkor teszem, ha egy szórakozó helyen nem tudok lerázni valakit sehogy.. akkor nincs mit tenni. De ha beszélgetek egy fiúval mesin akkor nyilván érdekel valamilyen szinten és nem akarom átbaszni.
2010. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha mégegyszer előfordul ilyen tréfás dolog, akkor igen átvert...
2010. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
figyelj, nekem nemregen volt olyan,hogy egy lany tobb mint 1 hetig msnelt velem,mindig o irt ram eloszor,elhitetett mindent,telebeszelte a fejem,hogy igy-ugy osszeillunk,en is igy lattam,aztan mikor jott volna a randi,akkor jaj hat nem tudja megadni a szamat,mert osszetort a telefonja es meg nincs megjavitva...jo,akkor lebeszeltuk,hogy jojjon el a helyre,x idopontban...hat nem jott el...erdkes modon,utana megmar nem irogatott ram,nem volt msnen soha tobbet,,,,szoval,nagyon sokan csak szorakoznak, ilyen abberaltak
2010. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, könnyen meglehet, hogy csak egy beteg fasz, vagy egy szabadidőkirály kisköcsög szórakozik. Ne msn-en csajozzál!
2010. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!