Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most komoly tényleg átvert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly tényleg átvert?

Figyelt kérdés

Msnen beszélgetek egy csajjal és már mondta is hogy a héten mindenképpen le fog hozzám nézni, na meg mindig kérdezi, hogy én nem-e megyek be abba a városba ahol ő lakik, hogy találkozzunk.Ma írtam neki egy smst hogy este megyek oda bulizni találkozzunk.Kiderült hogy a szám amit megadott nem az övé.

2 választás van elgépelte vagy átb@szott.

Szerintetek?:)


2010. júl. 15. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Csúnya vagy és átbaszott.
2010. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Attól függ mióta is ismered, ha régóta nem hiszem hogy átbaxna..

Inkább az elgépelésre tippelek, de mi lenne ha rákérdeznél? Szerintem.

2010. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát én arra gondoltam hogy elküldöm a csába.
2010. júl. 15. 20:07
 4/17 anonim ***** válasza:
2.
2010. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

És ehhez mit szóltok:

írok neki üzit(email) hogy haha k.rva vicces volt :/

Ha elgépelte kimagyarázza ha nem akkor többet nem keres

2010. júl. 15. 20:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Sztem ne kezdj el bunkózni, inkább csak mondd el, hogy mi a helyzet, ha még egyszer "hibázik", akkor egyértelmű a helyzet.
2010. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
sztem inkább kérdezz rá... mert megsértődhet hogy kinézed belőle, hogy átver.
2010. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

És hogy kérdezzem meg?Nem tom a számát :/

Héten meg nem lesz msnen...

2010. júl. 15. 20:23
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen átvert és a következőt tanácsolom a következő csajhoz.

1. Keveset beszélgess vele msn-en mert az nagyon csalóka...

2. Minél előbb jöjjön el az első randi

3. A csajtól sose várd el hogy ö jöjjön le hozzád..mindig te menj hozzá mivel a legtöbb csaj úgy van vele hogy "Ha tényleg érdeklem és nem csak a dugásra kellek akkor lejön..."

4. Érzelmes dolgot(pl:tetszek neked stb...) sose kérdezz msn-en...ott csak ilyen sztorik stb..tehát általános beszélgetés legyen, mert ha érzelmes dologról írsz akármelyiknek akkor jól átbaszhat mint ahogy ez is tette.


Ezeket tapasztalatból írtam le.Nem találtam ki.Engem is már sokszor átbasztak azaz pofáraestem, de felkeltem és továbbmentem...;)

Remélem segítettem.

2010. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
régi szép csetes emlékek. a majmok rögtön rátértek volna a lényegre, így megadtam nekik egymás számát, amikor erősködtek. szerintem túlságosan nyomulsz és le akart rázni. röhögj 1 jót, tanulj belőle és lépj tovább :)
2010. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!