Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ukrán lánnyal beszélgethetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ukrán lánnyal beszélgethetek? Mármint randizhatok vele?

Figyelt kérdés

Szlovákiára költözött, itt tanul. Tanul szlovákul, elég jól ért szlovákul, de beszélni nehezen tud, és írni is. Én angolul nem tudok, de fordító segítségével valahogy megértjük egymást. XD


Nagyon kedves lány. Őszintén megmondom félek a találkozni vele. Miért? Mert olvastam olyan valamit, hogy össze vethetnek stb.

A mai napot lefújtam.


Szerintetek megtalálnánk a közös szót?


2019. szept. 18. 16:04
 1/4 anonim válasza:
Szerintem simán. Ha mindketten tanuljaátok a nyelvet majd lesz valami. Közelebb nem találtál?:D
2019. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én tudok szlovákul de ő annyira nem,
2019. szept. 18. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is tudok szlovákul, most is szlovákul írok :) Azért ne röhögtessük ki magunkat, egy 20 éves nemzetnek nincs saját nyelve. Valami elkorcsosult csehet meg magyart használnak az "ősszlovákok"
2019. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Össze vethetnek? Az meg mit jelent?
2019. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!