Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok az ilyen fiúkról? Hosszú távon lenne esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Ki nem találnátok, de rólam van szó.

Nem fogom fényezni magam, az alapvető jó tulajdonságok (kedvesség, empátia, őszinteség, hűség) mellett vannak rosszak is, ezeket mind mások mondták rólam, de sajnos azt kell hogy mondjam, igazuk van :(

:állítólag beképzelt vagyok (nem a külsőmet illetően hanem valahogy úgy mondják, hogy betegesen büszke vagyok), néha bunkó vagyok (de sokszor nem is gondolom komolyan csak valahogy kiszalad a számon), némi irigység is lappang bennem (természetesen nem a párom, hanem mások felé), és gyakran kifejezem nemtetszésemet ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy én azt szeretném.

Vannak lányok, akik hosszútávon el tudnak így fogadni?

Legszívesebben megváltoznék, de ilyennek születtem, nem hinném hogy változni tudnék.

21F


2010. júl. 14. 17:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
48%
HEHE HAHA Eddig azt hittem hogy pl. a 14\L L-Litert jellen XD
2010. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!