Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segíts_égeteket kére_m megérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíts_égeteket kére_m megértetni vele, hogy ne nyomuljon már?

Figyelt kérdés

Hali! 15 éves gimnazista lány vagyok és előző tanévben voltam 9.-es. Még sosem volt "komoly" kapcsolatom (komolytalan sem, mert az nem az én világom), de most itt egy srác, aki szeretne velem "megismerkedni", csakhogy ő nekem nem bejövős és eddig nem volt bátorságom visszaírni neki...:(


A történet:

9. osztály, második nyelv: francia. A tanár egy idő után megelégelte, hogy a fiúk sokat dumálnak órán, ezért robbantott. És B-t mellém ültette. /Kezdődik a dráma. XD/


Elsőre elég közvetlen szoktam lenni az emberekkel, ezért kicsit halkan beszélgettünk és szakadtunk is kicsit. Számomra ez egy jó padtársi viszony kialakítása, haverkodás, de semmiképpen nem szerelem és nem is tetszik vagy ilyesmi. A poénjain meg csak azért nevettem, mert udvarias voltam. ^^"


Aztán elég rövid időn belül jött a sokk, bejelölt IwIw-en és elkérte az MSN-em+randira hívott. A probléma csak az, hogy elég ritkán járok Iwiw-re, ezért csak két héttel később olvastam el az üzenetet, hogy megkaptam. -_-" Ez azt jelenti, hogy 8 franciaórát ültem végig mellette úgy, hogy fogalmam sem volt az egészről.

Annyit tépelődtem rajta,hogy hogy állítsam le, hogy mire rászántam magam, hogy válaszoljak, már rengeteg idő eltelt, ezért végül nem is írtam neki. :S (Mi van, ha már nem is aktuális??)


Suliban sosem beszélt velem erről, keveset is beszéltünk. + A barátnőm, aki az osztálytársa azt mondta, simán kinézi belőle, hogy hülyéskedik csak...


Most PONT egy hónapja írt nekem egy levelet, amit a változatosság kedvéért két ÉS FÉL hétre rá olvastam el.XD


"Megadod a az msn címed vagy a telefonszámod, hogy nyáron is találkozhassunk?"


Az "is" itt azt jelenti, hogy ő arra megy haza néha, amerre én, és ilyenkor megkérdi, hogy "Hazakísérhetlek??".

Mégis mit kellene válaszolnom, hogy NEEEEM?

Ja, és 1X voltunk fagyizni (Nem engedtem, hogy kifizesse, lol XD) és elhívott moziba, de nem fogadtam el...


Tudom, elég szörnyű, hogy ennyire nem tudok a sarkamra állni, de most MIT KÉNE ÍRNOM NEKI? Jövőre is egy csoportba fogunk járni, ezért nem akarom megbántani, de abból, hogy nem akarok elmenni vele randizni, abból úgy látszik, nem esett le neki.


Még egy bajom van vele: Gyakorlatilag 25 percet ültünk aznap egymást mellett és már küldi is az emailt?? Mennyire lehet megismerni egy embert 20 perc alatt? Szerintem nem nagyon.

Köszi a válaszokat, nagy szükségem lenne rájuk!

L/15


2010. júl. 14. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
hát mond meg neki az igazat...hogy jó haver, jól elvagy vele, de nem akarsz tőle semmi olyat és ne haragudjon, nem akarod megbántani, de az is csúnya dolog lenne vele szemben, ha hitegetnéd...
2010. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szimpatikus mondd meg neki öszintén, ha úgy gondolod, hogy csak játszani akar az érzelmeiddel, akkor eleve nem bízol benne és erre nem lehet egy kapcsolatot építeni.

23/L

2010. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még egy bajom van vele: Gyakorlatilag 25 percet ültünk aznap egymást mellett és már küldi is az emailt?? Mennyire lehet megismerni egy embert 20 perc alatt? Szerintem nem nagyon.


Épp ez a lényeg, hogy nem 20 perc alatt akart megismerni, hanem majd egy randin. Ez egy teljesen logikus lépés volt részéről, bár élőben is elhívhatott volna...


Te meg állj a sarkadra és azért nem bunkózva koptasd le, mondd meg neki nyíltan, hogy mi a véleményed erről.

2010. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 percet loptal el az eletembol mig elolvastam ezt a szart...
2010. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ráérsz akkor tisztázni, ha legközelebb randira hív.
2010. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még!

Utolsó, szakadtam rajtad! XD

2010. júl. 14. 14:41
 7/9 A kérdező kommentje:
*utolsó előtti
2010. júl. 14. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy nem akarsz semmi többet haverságnál! minnél elöbb szerintem
2010. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az enyémből csak 5öt loptál el.
2010. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!